Kodu > Meist

2007. aasta aprillis Wuxis Hiinas asuv Wuxi Aochi Filter Equipment Co. Ltd. poolt asutatud tütarettevõtja YNT Petrochemical Machinery Equipment Co., Ltd. on üks juhtivaid kodumaise mikrofiltri tarnijaid ning on eriti hea ka filtri kujundamine nõudlikes tingimustes. Peamised tooted sisaldavad separaatorfiltreid, mikrofiltreid, kottfiltreid, surveanumafiltreid, automaatpuhastusfiltreid, kõrgsurvefiltreid, staatilisi segistikke ja vaatepeegleid jne. Sellised toodete seeriad on tunnustanud ja kiitnud paljud kliendid, nagu näiteks Hiina riiklik avamere naftafirma, Roc Oil, Fluor Corporation, Technip, Hiina National Petroleum Corporation'i läänepoolse gaasiprojekti osakond, Shell, Nanjing Steel Group, BASF ja Sony .


YNT on pühendunud pakkuma maailma tööstusharu klientidele kõige ökonoomsemaid ja kõige professionaalsemaid filtreerimislahendusi, valides maailma juhtiva filtreerimise tootmisseadmete ja tootmisprotsesside, integreerides aastakümnete jooksul teadus- ja arendustegevuse kogemusi kassetiprotsessis ja kasutades erinevaid filtreerimist ja eraldamise tehnoloogiad terviklikult. Naftakeemiatööstuses, nafta rafineerimises, uues energias, terases ja raua, keemias, farmaatsias, toidus ja tööstuses on laialt kasutusel paagutatud kassett, roostevabast terasest volditud kassett, kiilukardrid, membraan-kassett ja muud filtri kandjad, mis on ühendatud mitmesuguste projekteeritud korpustega. veetöötlus ja muud tööstused.

YNT on pakkunud teenuseid tööstusringkondadele juba aastaid, rangelt rakendades ISO9001 rahvusvahelise kvaliteedisüsteemi. Riigis asuvate mitmete projektide osakondadega pakub YNT teile kõige sobivamat müügijärgset teenindussüsteemi ja me jõuame kohale, kus teenime teid 24 tunni jooksul Hiinas.

Tulevikus jätkab YNT turvalisuse, professionaalsuse, innovatsiooni ja koostöö põhiväärtuste jätkuvalt klientidele parema kvaliteediga toodete ja tõhusamate teenuste pakkumist ning püüab teha uusi panuseid filtreerimistehnoloogia innovatsiooni.