Naftavee separaatori vedel tahke eraldamine

Naftavee separaatori sisseviimine Õli-vee eraldamise protsessi korpus on varustatud koalestsentsikassettide ja eralduskassettidega, kui keskkond voolab läbi selle sisemise, siis toimub neli protsessi-filtreerimist, koalestsentsi, lahustamist, eraldamist, et eemaldada. ..

Toote üksikasjad

Naftavee separaatori sissejuhatus

Õli-vee eraldamise protsessis on korpus varustatud koalestsentsikassettide ja eralduskassettidega, kui keskkond voolab läbi selle sisemise, siis toimub neli protsessi: filtreerimist, koalestsentsi, lahustamist, eraldamist, et saavutada niiskuse, keskmise leelise ja vees lahustuv orgaanilise happe sool jne

oil water separator.jpg

Omadused

Meediumid sisestest väljastpoolt voolavad koalestsentsikassettide kaudu, on neil kassetidel eriline topeltfunktsioon filtreerimisest ja ühildumisest. Suuremate sisemise koalestsentsi kolbampullide kõrge täpsusega filtreeriv kiht võib tõhusalt blokeerida tahkete osakeste lisandite, eriti peksmisega lisandit, millel on emulgeeriv stabiilsusolek nagu raudoksiid ja raud sulfiid jne, on ka parem järgnevaks de-demulsiooniks ja koalestsentsifunktsiooniks. Pärast filtreerivat keskkonda voolab kollektiivsuse demulsifitseeriv kiht, selle erimaterjal saab teha demulsiooni, siis peeneks ja vaba vesi moodustab suure tilga, suured tilgad "raskusjõu, väiksema suurusega tilk voolab meediumist eralduskassettidega, eraldamise kassetid on valmistatud hüdrofoobsete omadustega patentehnoloogiliste materjalidega. kui keskkond seestpoolt väljastpoolt voolab eralduskassette, lase ainult levikul, väikesed tilgad täiesti tõhusalt kinni jäävad kolbampullide abil, seejärel koonduvad suured tilgad, seega veelgi eralduvad veega.

Spetsifikatsioonid

Kest materjal: 20 #, 345Q, roostevaba teras
Microni reitingu vahemik: vähem kui 0,3 mikronit, 0,3 mikronit, 0,5 mikronit, 1 mikronit, 5 mikronit, 10 mikronit
Kassetid suurus: OD3.5 ''. 4.5 ''. 6 ''; Pikkus 16, 18, 20, 32, 36, 40, 72 ''
Esialgne rõhu langus: ≤50 bar
Muutuv surve: <>
Töötemperatuur: 0 ~ 120 ℃

Eraldamise padrunid

Eralduskassettid on valmistatud kõrge tihedusega gradiendiga klaaskiust, purustuse ja lekke vähendamiseks, projekteerimisel kogu ühetoru struktuuri, kassetid pind töödeldakse hüdrofoobse ja oleofoobse ning vastavad erinevatele mikroni kiiruse nõuetele.

Struktuur

Vedel-vedeliku koalestsentsi eraldaja on varustatud kahe rühma erinevate funktsioonidega kolbampullidega sisemises osas; Separaatori korpus on metallist korpus ja varustatud kangi, manomeeter, ventiil ventiil, tühjendusventiil, online proovi ühendused ja muud tarvikud.

Protsessi kulg

1. selleks, et pikendada koalestsentsi kassettide kasutusiga ja parandada veetustamise efektiivsust, soovitame lisada eelfilter koondusfiltri eraldaja ette. Eelfilteri peamist eesmärki kasutatakse keskmiste suurte lisandite ja tahkete osakeste eemaldamiseks raudoksiidist, raua sulfiidist ja muudest kahjulikest lisanditest.
2. Iga seade on konstrueeritud möödaviikuga, mis on mugav asenduskassettide jaoks, seejärel tagage, et süsteem töötab pidevalt.
3. Iga seadme põhjas on 3 tühjendust, mis soodustab mustuse eemaldamist ja lisandite eraldamist.

Taotlus

INOCO SGF Vedel-vedeliku separaatorit kasutatakse tavaliselt bensiini, reaktiivkütuse ja diislikütuse vee eraldamisel; sööbiv bensiin, reaktiivkütus ja diislikütuse leeliselise eraldamise võimalus; kergete süsivesinike ja naftakeemiatoodete vee eraldamine; vesinikperoksiidi eraldamine töötavas emalahuses; naftakeemiatoodete ja süsivesinike hapete eraldamine; õli eraldamine; veevaba amiiniõli eraldamine.


图片1.png

KKK-d

1. Kui pean paariks päevaks oma kohale jääma, kas see on võimalik broneerida hotell minu jaoks?

A: Minu rõõm on alati saadaval hotelli broneerimisteenus.

2. Milline kvaliteet on teie tooted?

A: Meil ​​on siiani saanud CE, ISO, SGS, TUV, Rosh, ASME sertifikaat.

3. Kuna laevandusaeg võtab kaua aega, kuidas saate veenduda, et masin ei puruneks?

A: Meie masin on pakendatud filmile, et masin saaks klientidele sujuvalt tarnida, kasutame masinat konteineri abil terastraadiga.

4. Pärast tellimuse esitamist korraldate masina paigaldamise praegusel hetkel?

V: Kõik masinad testitakse enne tarnimist hästi, nii et peaaegu neid saab otse kasutada, ka meie masinat on lihtne paigaldada, kui klient vajab meie abi, on meil hea meel korraldada paigaldus, kuid kõik kulud maksab teie.


图片6.png


Küsitlus