Separaatori tööstuslik eraldaja

Tsükloni eraldaja INOCO 900 seeria tsükloni eraldaja on mitmekanaliliste tsüklonitorude ja kolbampullide kombinatsioon gaasi osakeste ja piiskade eraldamiseks. Tööpõhimõte Esimeses etapis filtreerimine Tsüklonitoru gaasivedeliku separaator: kui gaasivool sisaldab vedelikku ...

Toote üksikasjad

Tsükloni eraldaja tutvustus

INOCO 900 seeria tsüklonide eraldaja on mitme haruga tsüklonitoru ja kolbampullide kombinatsioon osakeste ja piiskade eraldamiseks gaasist.

Toimimise põhimõte

Esimese etapi filtreerimine
Tsüklonitorude gaasivedeliku separaator: kui vedelikku satub gaasivedelike gaasivedeliku eraldaja, tekib tsükloni keerisetoru konstruktsiooni pöörlemisel tugev liikumisvõime, tekitades tugeva tsentrifugaaljõu, muutes tahkise tsükloni toru seina külge kinnitatud osakesed ja vedelad lisandid.
Pärast lisandite eraldumist gaasivoolust kogub vedelik mahuti piirkonnas. Gaasi puhastamine laseb tsüklonitorude separaatoril minimaalse rõhu languse filtreerimise järgmisele tasemele.

cyclone separator.jpg

Teise etapi filtreerimine

Kasseti filtreerimine ja eraldamine: see tase koosneb filtri detailide arvust, mida saab vahetada või korduvalt puhastada.
Selline filterelement ja täpsusaste valitakse vastavalt töötingimustele, eesmärgiks on eemaldada väikseim tahke osakesi ja kondenseeruda udu ning maksimaalsete tilkade eemaldamiseks eraldajast.

SN-920 seeria tsüklonifiltri eraldaja

INOCO õpib kodumaiste ja välismaiste tsüklontorude tehnoloogiate eeliseid ning arendas välja gaasivedeliku-tahke faasi eraldamise kõrge efektiivsusega ja kulumiskindlusega ning korrosioonikindlusega. Sellel on kõrge pinna kõvadus (pinna kõvadus kuni HV900 ~ 1000), suurepärane korrosioonikindlus (kehtib hapete, leeliste, märga vesiniksulfiidi keskkonna jne kohta).
Tsüklonitoru on 2-tolline torujuhtme tsentrifuugipõhimõte. Filtreeritav gaas siseneb sisselaskeavasse ja moodustab torus pöördvoolu, nagu vedelate ja tahketest osakestest ja gaasi tiheduse erinevustest, kui tsentrifugaaljõud eraldatakse, puhastatakse kütuse gaas kanalis, et tahke ja vedel osakesed voolata välja Eraldaja põhja kanalisse, seejärel tühjendage väljatõmbejoonest. Tsüklonitoru arv põhineb lubatud gaasivoolul ja rõhulangul.

Tulemusindeks

Eraldamine: 8-10 um tolmuosakeste ja piiskade puhul on eemaldamise määr 100%
Tsükloni rõhu langus: vähem kui 0,04MPa

Omadused

1. Üldine struktuur sobib kahefaasiliste vooluomaduste, kulumise valguse, väiksema töökoormuse uurimiseks ja parandamiseks
2. Mõistlik struktuur, ummistuse probleem ei toimu
3. Karmim temperamentikeskkonnale võib tsüklonitoru kasutada originaalseks kulumiskindluse ja korrosioonikindla nikli-fosfori plaatide valmistamise tehnoloogiat, pinna kõvadus ulatub kuni HV900-1000, millel on suur kulumiskindlus ja pikk kasutusiga
4. Lai tööparameetrid, et tagada eraldusvõime ja lubatava rõhu languse vahemik, ühe toruga vooluhulk 135-185 m3 / h;

Kvaliteedi tagamine

1.Rauguse lepingu auditeerimine invloved kõik osakonnad, et tagada teostatavust iga tellimuse.

2. Protsessi kavandamine ja valideerimine enne lahtiste tootmist.

Rangelt kontrollige kõiki toorainet ja abimaterjale. Kõik toorained jõuavad maailma kõrgtasemeni.

3.Kõik protsesside kohapealne ülevaatus jälgib kontrollimise registrit 3 aasta jooksul.

4.Kõik inspektorid on rahvusvaheliste sertifikaatidega.

5.Kvalifitseeritud WPS ja professionaalsed keevitajad tagavad keevituskvaliteedi.

6.100% kontrollitud viigimarju enne saadetist.

7.Advanced ja täielik testimise ja kontrolli seadmed: NDT, metallist mikroskoop, löök tester, kõvadus tester ...

8. Inspekteerimispersonali regulaarne väljaõpe.


图片1.png

KKK-d

1. Milline kvaliteet on teie tooted?

A: Meil ​​on siiani saanud CE, ISO, SGS, TUV, Rosh, ASME sertifikaat.

2. Kuna veoaeg võtab kaua aega, kuidas saate veenduda, et masin ei puruneks?

A: Meie masin on pakendatud filmile, et masin saaks klientidele sujuvalt tarnida, kasutame masinat konteineri abil terastraadiga.

3. Mis on müügijärgne teenindus, kuidas saate lahendada oma välismaal asuva kliendi probleemid õigeaegselt?

A. Meie masina garantii on tavaliselt 12 kuud. Selle aja jooksul korraldame rahvusvahelise ekspressi viivitamatult, tagamaks, et asendusosakesed tarnitakse nii kiiresti kui võimalik.

Kvaliteedi garantii: 12 kuud pärast seadme kasutamist, kuid mitte hiljem kui 18 kuud pärast seadme tarnimist (garantii ei sisalda tarbitavaid osi).

4.Miks vali meid?

A: Oleme üks kõrgtehnoloogilistest ettevõtetest, AAA lepingutest ja usaldusväärsetest ettevõtetest, AAA Technology Consulting Firmast. Oleme tootja saanud ISO9001 sertifikaadi.

5. Milliseid maksetingimusi te aktsepteerite?

A: T / T või L / C või West Union või Moneygram või Paypal, teised on teretulnud.

6. Mis on filtri tarneaeg?

A: Üldiselt on 35 päeva pärast arveldatud makse, kui OEM-i puhul on see 40-45 päeva pärast arveldatud makset, tarnekoht Shanghai.


图片6.png


Küsitlus