Automaatne puhastusfilter

1. Automaatne puhastusfilter Sissejuhatus See töörežiim on võimalik, sest küünlafiltrid võivad töötada väga lühikese tsükli ajal, kasutades ära kõrgeid filtreerimiskiirusi, samas kui koogid on veel õhukesed. Küünlafiltrite üks omadusi paksendamiseks kasutatakse nende selget filtraati ...

Toote üksikasjad

1. Automaatne puhastusfilter Sissejuhatus

See töörežiim on võimalik, sest küünlafiltrid võivad töötada väga lühikese tsükli ajal, kasutades ära kõrgeid filtreerimiskiirusi, samas kui koogid on veel õhukesed. Küünlafiltrite üheks omaduseks, kui seda kasutatakse paksendamisel, on nende selge filtraat, kuna gravitatsiooni paksendajad toodavad analoogselt ülevoolusid, mis sisaldavad alati teatavat kogust peeneid suspendeeritud tahkeid aineid.

image001


2. Tööpõhimõte

Filtreerimise ajal, mis toimub surveanumas, surutakse vedelik väljastpoolt läbi filtri. Tahke ühendada oma pinnal ja moodustada ühtne kook. Koog jääb filtrielementidele nende nõgusate kumerate profiilide ja pideva rõhuerinevuse tõttu. Kui rõhk langeb seadistatud ventiilile, sisselaske- ja väljalaskeklapile. Suruõhu voolamine filtrisse ja filterkooki kuivatamine tagahooldusprotsessis eemaldatakse, ja filtrielement võib regenereeruda.

Küünlafiltrite teine omadus on moodustunud kooki säilitavate elementide silindriline kuju. See kuju, vastupidiselt plaadile, lehele või filtrile, suurendab filtreerimisala, kuna koogid kasvavad paksemaks ja kompenseerivad teatud määral filtreerimiskiiruse vähenemist.

Küünlafiltrid sobivad väga hästi tuleohtlike, mürgiste ja söövitavate materjalide käitlemiseks, kuna need on autoklaavitud ja konstrueeritud ohtlikes keskkondades, kui nõutakse kõrget rõhku ja ohutut töötamist. Samamoodi võivad need olla hõlpsasti kaetud rakenduste jaoks, kui tuleb hoida kuuma või külma temperatuuri. Need funktsioonid ei ole võimalikud Filterpressidel, mis nõuavad plaatide avamist atmosfääri, et võimaldada kooki tühjendamist iga tsükli lõpus.


3.Soodustused

■ Suurepärane kooki täitmine.

■ Kohandub kergesti läga paksendamisele.

■ Minimaalne põrandapind.

■ Mehhaaniliselt lihtne, kuna ei ole keerulisi tihendeid või laagreid.

■ Märg ja kuiv tühjendamine

Filtered Filtreeritud tahked ained kuivatatakse ja eraldatakse gaasipuhastuse teel, reaktsioonisegusse võib kasutada filterkooki.

■ Pidev paksenemine

Filter See filtritüüp võimaldab pidevat filtreerimist ilma voolu katkestamata; tahke aine loputatakse tagasi vedelikku ja eemaldatakse suspensioonivormis, see filtreerimisprotsess kehtib peamiselt protsesside puhul, kus on vaja kontuuri voolu.


4.KKK

a. Kas olete tootja, kaubandusettevõte või kolmas isik?

V: Oleme tootja ja oleme oma firma üles ehitanud alates 2007. aastast.

b. Mis on teie minimaalne tellimiskogus, kas saadate mulle proove?

A: Meie miinimumkogus on 1 komplekt, kuna meie toode on masinate varustus, on raske saata teile proove, kuid saame Teile kataloogi saata, tervitades teid meie ettevõtte külaskäiguga.

c. Milline kvaliteedi tase on teie tooted?

A: Oleme siiani saanud CE, ISO, SGS, TUV, Rosh, ASME sertifikaadi.

d. Kuna tarneperiood kestab kaua, siis kuidas te saate veenduda, et masin ei puruneks?

e: Meie masin on kile pakitud, et veenduda, et masin saab meie kliendile sujuvalt tarnida, kasutame terastraati masina kinnitamiseks mahutiga.

1

2

3Küsitlus