Automaatne tagasipesemise filter

1.Automaatne seljapesu filter Sissejuhatus Filtreid kasutatakse ka paksendamiseks kontsentreeritud voolava suspensiooni saamiseks, eemaldades osaliselt vedela faasi filtraadina. See töörežiim on võimalik, sest küünlafiltrid võivad töötada väga lühikese tsükli ajal, kasutades ära ...

Toote üksikasjad

1.Automaatne seljapesu filter Sissejuhatus

Filtreid kasutatakse ka paksendamiseks kontsentreeritud voolava suspensiooni saamiseks, eemaldades osaliselt vedela faasi filtraadina. See töörežiim on võimalik, sest küünlafiltrid võivad töötada väga lühikese tsükli ajal, kasutades ära kõrgeid filtreerimiskiirusi, samas kui koogid on veel õhukesed. Küünlafiltrite üheks omaduseks, kui seda kasutatakse paksendamisel, on nende selge filtraat, kuna gravitatsiooni paksendajad toodavad analoogselt ülevoolusid, mis sisaldavad alati teatavat kogust peeneid suspendeeritud tahkeid aineid.

image001


2.Toode detail

Originaal: Jiangsu, Hiina

Sertifitseerimine: ISO9001, ISO14001, Hind: kaubeldav

Materjal: Alumiinium

Maksetähtaeg: TT, LC

Tarneaeg: läbirääkimised

Pakendamine: ekspordistandard

Turg: Lähis-Ida / Aafrika / Aasia / Lõuna-Ameerika / Euroopa / Põhja-Ameerika

Garantii: 1 aasta

MOQ: 100 komplekti


3.Our eelised

a. Ulatuslik tootmise kogemus: Oleme spetsialiseerunud õhupuhastustööstusele rohkem kui 10 aastat, AHU eelfilter saame optimeerida õhuvoolu disaini vastavalt kliimaseadme suuruse kohandamisele, filtreerida efektiivsust, õhuvoolu tuvastamise parameetreid, tagamaks, et kliendid .

b. Kvaliteetne tooraine: Meil on kvalifitseeritud tarnija sertifitseerimissüsteem, oleme liitunud D&B DUNSiga Registreeritud "c. Ranged füüsikalised / keemilised testimise protseduurid: toote disaini ja protsessi nõuete täitmine, usaldusväärsete testimisandmete andmine.

d. Lühike tarneaeg: Kui üks konteiner on 15-20 päeva. Meil on ka mõned standardse suurusega torud, kui vajate 3-5 tk.

e. Turvaline pakkimine: roostevabast õli levib torudele ja varrastele enne transportimist, plastist korgid torude otstes, et kaitsta sisepinda, iga varrast tuleb kaitsta papptoruga. Lõpuks tuleb pakendada merekõlblikku pakki või puidust karpi.

f. Parim müügijärgne teenindus: üle 60% toodangut müüakse Kagu-Aasias, Lähis-Idas ja Euroopas ning kõik tooted usaldavad kodu- ja välismaised kliendid.

image003


Küsitlus