Automaatne järellainetuse Filter süsteemi

1. automaatne järellainetuse filter süsteemi kasutusele automaatse järellainetuse filtreerimise süsteem on kõrge temperatuur, kõrge surve ja suure tahke materjal, mis on saadaval kinnitas meetodil, tagasi pesemiseks, lõhkamine, saavutada pidev ultraheli Automaatrežiim, vältida sagedasi manuaal...

Toote üksikasjad

1. automaatne järellainetuse filter süsteemi tutvustus

Automaatne järellainetuse süsteem on saadaval kõrge temperatuur, kõrge surve ja suure tahke materjal, mis on vastu kolm meetodil, tagasi pesemine, lõhkamine, ultraheli pidevat automaatset toimingut, et vältida sagedast käsitsi puhastamine ja asjatuid seisakuid ja max vähendada keskkonna saastamist: filtri materjali ans jääk.

image001


2. eelis

■ Koos ainulaadne puhastamise programm, millel on paagutatud põhielemente, puhastamise mõju on võrdne 80% algolek, oluliselt laiendada kurn tööstusliku eluiga ja vähendada 70%.

■ filtreerimine komponendid, poorne metallide paagutatud filter, Filtrimistõhusus võib olla kuni 1 micron / 99%. (1 micron 25 mikroni filter täpsuse ühist saate.)

■ Täielikult suletud struktuur, 100% automaatne filter, mis sobib ka mitmesuguseid keerukaid ja plahvatuskindel korda korras.

■ INOCO on laagerdunud süsteemi lahendus palju, kulu 1 200T tunnis. Enamasti sellest, INOCO filter firma pakkuda joonistus viite.

■ Lai valik filtri element suurus ja materjal. INOCO võib pakkuda 10mm ~ 200mm poorne paagutatud filtri element, võib materjali 304L, 316L, on hastelloy.


3. KKK

a. mis on teie tellimuse miinimumkogus, võite saata mulle proovi?

: Meie miinimumkogus on 1 komplekt, kui meie toode on masinate/seadmete, on raske saata proove, aga saame saata teile kataloogi, tervitame teid tulla meie juhtkonna.

b. milline tase on sinu toodet?

A: meil on CE, ISO, SGS, TÜV, Rosh, ASME sertifikaat siiani.

c. mis on arvuti tarneaeg?

V: üldiselt meie masin tarneaeg on umbes 30 päeva, kohandatud masin tarnitakse läbirääkimistel klientidega.

d. saab kohandada masin nagu vajadus, nagu näiteks panna meie logo?

V: kindlasti meie masin saab kohandada vastavalt teie vajadustele, Saadaval on ka oma logo panna.

e. nagu laevandus perioodi võtab kaua aega, kuidas teha kindlaks masin ei ole katki?

: Meie masin on pakitud õhukese, veendumaks, et masin saab toimetada meie kliendi sujuvalt, kasutame selle külge määrata masin koos konteineriga.

image003

 


Küsitlus