Tagasi pesemise filter

1.Tagasi pesemisfilter Sissejuhatus Automaatne seljapesufilter tagab puhta tegevuse täieliku pesemise tööstuse rakendustes ning võib pidevalt eraldada lisandeid veest ja muust vedelikust. Filtrirakenduste hooldus ja kasutamine on väga lihtne, ...

Toote üksikasjad

1.Tagasi pesemise filter Sissejuhatus

Automaatne seljapesufilter tagab täielikult automaatse tagasipesu puhtate toimingute tegemiseks tööstuses ning see võib pidevalt eraldada lisandeid veest ja muust vedelikust. Filtrirakenduste hooldus ja kasutamine on väga lihtne, isegi rasketes töötingimustes võib see jätkuvalt toimida heas töökorras.See filter on omamoodi filterrakendus, mis võib pakkuda laia valikut tööstuse laiaulatuslikku kasutamist. suudab tagada filtreeritud vedeliku puhtuse ja usaldusväärsuse.

image001


2. Tööpõhimõte

Filtr Filtreerimise protsess

filtreerimata vedelik voolab elemendi filtri põhja ja läbib filtrielemendi väljastpoolt sisemusse. Seejärel jäävad lisandid lõksu elemendi välisküljele. Kuna lisandeid koguneb, moodustub filterkook järk-järgult. Mis võiks eemaldada väiksemaid osakesi.

■ Tagapesu protsess

Tagasi pesemise protsess käivitatakse, kui filtrid jõuavad seadistatud diferentsiaalrõhuni või -ajani.

Diferentsiaalrõhu saatja väljendab diferentsiaalrõhu signaali, käivitab programmeeritava kontrolleri, PLC-programmi väljundsignaali ventiili täiturile ja tühjendusklapp avaneb, vedeliku tagasivool voolab ja läbib elemendid, puhastatakse osakeste filtri kook elemendi pinnal.


3.Meie teenus

a.We pakub tasuta tehnilist teenust harjafiltri ja rakendusküsimuste kohta.

b.Vaba kohapealne ekskursioon ja meie tehase tutvustamine.

c.We pakume protsessi kavandamist ja valideerimist tasuta.

d.Me suudame tagada kaupade õigeaegse kohaletoimetamise.

e.Sulgege kõikide eritööde korralduste järelkontroll ja hoidke kliente õigeaegselt kursis.

image003


Küsitlus