Täielikult automaatne filter

1. Täielikult automaatfilter Sissejuhatus Täisautomaatne filter sobib 1 '- 36' 'gaasijuhtmega filtrite jaoks, mille eelised on pidevalt vedelikuvool, lihtsa hoolduse ohutus, XF seeria isepuhastuv filter on laialdaselt kasutusel kõigis tööstusharudes area.XF-X05 isepuhastuv harjafilter ...

Toote üksikasjad

1. Täiesti automaatne filtri sissejuhatus

Täielikult automaatfilter sobib 1 '- 36' 'gaasijuhtmega filtrite jaoks, mille eelised on pidevalt vedeliku voolu, lihtsa hoolduse ja ohutuse tagamise, XF-seeria isepuhastuva filtri kasutust kasutatakse laialdaselt kõigis tööstusharudes. XF-X05 ise puhastusharjafilter on suure filtreerimisvõimega sadestatud tahkete ainete filtreerimisel, küljelt ja küljelt välja voolav vedelik, mis on filtreerimisprotsessis tõhusam.

image001


2.Application

█ Automaatset isepuhastavat filtrit saab kasutada peaaegu kõigis tööstuslikes veepuhastites, nagu näiteks veevarustus, veega puhastatud süsteem, veega vastik, soolase vee lõhn, mida kasutatakse jahutamiseks, töötlemiseks ja tuletõrje teenusteks. See filtri haldussüsteem võib tagada veevarustustsükli ja säästa kulusid.

█ See mehaaniliselt puhastatud filter kasutatakse laialdaselt töötlevas tööstuses, et kaitsta soojusvahetid, torujuhtme pump, reoveepuhastussüsteem jne.

█ Elektrivoolutööstuses võib soojusvahetite, torujuhtme pumba, veepihustite, reovee ringlussevõtu süsteemi jms kaitsmiseks kasutada suure vooluhulga mehaaniliselt puhastatud filtrit.

█ Automaatset isepuhastavat filtrit saab kasutada paberimassi töötlemiseks, et eemaldada kiud veest, et vältida düüsi ummistumist ning eraldada koor ja kiip ringlusprotsessis.


3.Our eelised

a. Ulatuslik tootmise kogemus: oleme spetsialiseerunud automaatsele isepuhastuvale filtrile, nagu harjafilter, kaabitsfilter, roostevabast terasest veefiltri korpus, seljapesufilter, kottfiltri korpus ja kassettfiltri korpus, mille kogemus on 10 aastat.

b. Täielik tootmisrajatised harjafiltrile: omavad täpset radiaalset puurmasinat, plaatide painutusrulli, treipingi, höövli tüüpi freespinki, puurimis- ja freespinki, CNC plasma lõikamismasinat, inverterimpulss argooni kaarkeevitusseadet, inverterisulamist polaargaasiga varjestatud keevitusmasin manipulaator, Co2 gaasiga varjestatud keevitusseade, isereguleeritav ratta riiul, sõidu- ja muud täiustatud seadmed.

image003_01image003_02


Küsitlus