Täielikult automaatne filtreerimine

1. Täielikult automaatne filtreerimine Sissejuhatus Täielikult automaatne filtreerimine sobib 1 '- 36' 'gaasijuhtmega filtrite jaoks, mille eelised on pidevalt voolav vool, ohutu käitamise lihtne hooldus, XF seeria isepuhastuv filter on laialdaselt kasutusel kõigis tööstusharudes area.XF-X05 ise ...

Toote üksikasjad

1. Täielikult automaatne filtreerimise sissejuhatus

Täielikult automaatne filtreerimine sobib 1 '- 36' 'gaasijuhtmega filtrite jaoks, mille eelised on pidevalt vedeliku voolu, lihtsa hoolduse ja ohutuse tagamise, XF-seeria isepuhastuva filtri laialdast kasutamist kõigis tööstusharudes. XF-X05 ise puhastusharjafilter on suure filtreerimisvõimega sadestatud tahkete ainete filtreerimisel, küljelt ja küljelt välja voolav vedelik, mis on filtreerimisprotsessis tõhusam.

image001


2. Tööpõhimõte

Puhastusprotsess viiakse läbi imebiskanneriga, see teeb spiraalse skaneerimise liikumise ja neelab võrgusilma pinnale lisandeid ning väljub läbi äravooluklapi, skannerit juhib elektrimootori kahepoolne pöörlemine kruviga.

Äravooluventiili avamist reguleerib kahe positsiooniga kolmeastmeline solenoidventiil, kogu protsess kestab umbes 35 sekundit, selles protsessis on pidev vool.

Vesi voolab läbi filtri sisselaskeava ja voolab väljastpoolt jämedate võrgusilmade suunas, mis voolab läbi peene võrgusilma väljapoole, lisand pannakse selle protsessi trahvivõrgust kinni ning moodustab ka mõningase rõhukadu. kaitsta puhast seadet ja vältida suurte osakeste kahjustamist, et see ei oleks filtreerimiseks vajalik.


3.KKK

a. Kas ma tean, millist makse teie ettevõte aktsepteerib?

V: Seni on 100% T / T enne saadetist ja 30% T / T poolt makstud tagatis, mida tasub L / C.

b. Müügijärgse teeninduse kohta, kuidas lahendada oma ülemere kliendi probleeme õigeaegselt?

V: Meie masina garantii on tavaliselt 12 kuud, selle aja jooksul korraldame kohe rahvusvahelise väljundi, et veenduda, et asendusosad tarnitakse võimalikult kiiresti.

Kvaliteedi tagatis: 12 kuud pärast seadmete töötamist, kuid mitte rohkem kui 18 kuud pärast seadmete tarnimist (garantii ei sisalda tarbimisosasid).

c. Kas pärast tellimuse esitamist korraldate masina paigaldamise praegu?

V: Kõiki masinaid testitakse enne tarnimist hästi, nii et peaaegu kõiki neid saab kasutada otse, samuti on meie masin lihtne paigaldada, kui klient vajab meie abi, on meil hea meel paigaldada, kuid kõik kulud teilt tasu.

1

2

3


Küsitlus