Automaatne tagasivoolufiltri küünlifilter

C andle filtri (mudel: INOCO-DS-A7) kasutuselevõtt Küünlafilter on kõikides survefiltrites näha tootmisliinides, kus käideldakse titaandioksiidi, suitsugaasi, soolvee puhastamist, punast muda, keraasi, peenkemikaalide ja paljude teiste rakendused, mis vajavad efektiivset madala niiskuse kooki ...

Toote üksikasjad

C andle filtri (mudel: INOCO-DS-A7) sissejuhatus  

Küünlafilter on kõikides rõhufiltrites näha tootmisliinides, kus käideldakse titaandioksiidi, suitsugaasi, soolvee puhastamist, punast muda, keraasi, peeneid kemikaale ja paljusid teisi rakendusi, mis nõuavad efektiivset madala niiskuse kooki filtreerimist või suurel määral poleerimist . Kaldlufiltreid kasutatakse ka paksendamiseks, et saada kontsentreeritud voolav pulp vedelas faasi osalise eemaldamisega filtraadina. See töörežiim on võimalik, kuna küünafiltrid võivad töötada väga lühikeste tsükliaegade jooksul, kasutades ära kõrge filtreerimismäära, samal ajal kui koogid on endiselt õhukesed. Üks paksendamisel kasutatavatest küünlafiltrite omadustest on nende selge filtraat, sest raskesti paksendajad tekitavad analoogselt üleliigseid aineid, mis sisaldavad alati teatud koguses peente suspendeeritud tahkiseid.

Tööpõhimõte

Filtrimisel, mis toimub surveanumas, pressitakse vedelik filtrisöötme kaudu väljapoole. Solid ühendage selle pinnaga ja moodustades ühtlase kooki. Kook jääb filtrielementidele nende nõgusa kumera profiili tõttu ja püsiv rõhuerinevus nende vahel. Kui rõhu langus seatud ventiilile, sisselaske- ja väljalaskeventiil lülitatakse välja. Filtreeritud suruõhu vool ja filtri kook kuivatatakse, tagaplaanil töödeldes eemaldatakse osakese ja filtri element saab taastada.

Küünalfiltrite teine ​​omadus on kujundatud kooki säilitavate elementide silindrikujuline kuju. See kuju, mis on plaadi, lehe või filterpresside vastu, suurendab filtreerimisala, kuna koogid kasvavad paksemaks ja kompenseerivad mõningal määral filtreerimismäärade langust.

Küünlavõtturid sobivad väga hästi tuleohtlike, mürgiste ja söövitavate materjalide käitlemiseks, kuna need on autoklaavitud ja kavandatud ohtlikeks keskkondadeks, kui on vaja kõrget rõhku ja ohutut töötamist. Samuti võib neid hõlpsasti kasutada juhul, kui kuuma või külma temperatuuri säilivad. Need funktsioonid pole filtripresside puhul võimalikud, mis nõuavad plaatide avamist atmosfääri ühele, et võimaldada kookide täitmist iga tsükli lõpus.

Küünlavõtturid on saadaval igas suuruses ja suuremate tüüpide pindala on 200 m2 ja need sisaldavad 250 või enam filtreerivat elementi, mis on paigaldatud 2,5 kuni 3,0 meetri läbimõõduga anumatesse. Töörõhu vahemik on küllaltki lai, kuid enamik küünlafiltrid töötavad rõhul 6 baari. Filtri küünla saab kasutada filtri 1 mikroni.

Eelised

■ Suurepärane kookide täitmine.

■ Kohandub hõlpsalt läga paksenemisega.

■ Minimaalne põrandapind.

■ Mehhaaniliselt lihtne, sest seal pole keerulisi tihendusnäärmeid või laagreid.

■ Märg ja kuiv tühjendus

■ Filtreeritud tahke aine eemaldatakse veega ja tühjendatakse gaasi tagasivooluga, reaktsiooniks saab kasutada filtrikooki.

■ Pidev paksenemine

■ Selle filtri tüüp võimaldab pidevat filtreerimist ilma voolu katkestamata; tahke aine loputatakse tagasi vedelikku ja lahustatakse läga kujul, seda filtreerimisprotsessi kasutatakse peamiselt protsesside jaoks, mille puhul on vajalik pidev voog.

■ Küünlafiltri disain, mille eesmärk on vastata farmaatsia- ja biotehnoloogia tööstuse kõrgetele tootmisstandarditele. Pinnaviimistlus ja sisekliima konstruktsioon võimaldavad tootega kokku puutuvate osade efektiivset puhastamist.

Seda filtrisüsteemi on nendes väljadel edukalt rakendatud.

■ titaandioksiid ■ Katalüsaatori eemaldamine
■ Praegune laud ■ fosfateerimine
■ viskooskiud ■ aktiivsüsi
■ nikli tootmine ■ Zeolite tootmine
■ Kütteõli desulfureerimine ■ toiduõli tootmine
■ Reoveepuhastus ■ Chlori leeliste tootmine
■ Vaik ■ polüool
■ PVC tootmine

■ Gaasi desulfureerimine


Järelmüük

Inoco pakuvad kvaliteetset, spetsialiseeritud ja õigeaegset teenindust. Me saame pakkuda kõiki vajalikke tehnilisi andmeid, jooniseid, tootejuhendeid, tootmisprotsesse ja ITP-d.

KKK-d

1. Kas olete tootja, kaubandusettevõte või kolmas isik?

A: Oleme tootja ja oleme oma ettevõtet üles ehitanud alates 2007. aastast.

2. Mis on teie minimaalse tellimuse kogus, kas saate mulle proovid saata?

A: Meie minimaalne kogus on 1 komplekt, kuna meie toode on masinaseadmetega, on teile raske proove saata, aga võime saata teile kataloogi, tervitame teid, et külastage meie firma.

3. Milline kvaliteet on teie tooted?

A: Meil ​​on siiani saanud CE, ISO, SGS, TUV, Rosh, ASME sertifikaat.

4. Kuna laevandusaeg võtab kaua aega, kuidas saate veenduda, et masin ei puruneks?

A: Meie masin on pakendatud filmile, et masin saaks klientidele sujuvalt tarnida, kasutame masinat konteineri abil terastraadiga.

5. Pärast tellimuse tegemist korraldate masina paigaldamise praegusel hetkel?

V: Kõik masinad testitakse enne tarnimist hästi, nii et peaaegu neid saab otse kasutada, ka meie masinat on lihtne paigaldada, kui klient vajab meie abi, on meil hea meel korraldada paigaldus, kuid kõik kulud maksab teie.

6. Kuidas teenin järelteenust?

V: Vastame probleemi, mida meid tekitavad. Kui tegemist on meestega tehtud probleemidega, saadame ka varuosi, kuid see on laetud. Mis tahes probleem, saate helistada meile otse.


图片 7.png

Küsitlus