Kahepoolne kott Filter kott filtreerimise seadmed

Kahepoolne kott filter Sissejuhatus INOCO-D duplex kott filter on filter süsteemi mille kaks komplekti kottfiltrid saavutada mõju, üks töö, üks ooterežiimi või kaks filtreerida ei tööta nii. On lihtne paigaldada ja filtri puhas ja suurem pindala on rohkem määrdunud summa, rohkem tööaega...

Toote üksikasjad

Kahepoolne kott filterSissejuhatus

INOCO-D duplex kott filter on filter süsteemi mille kaks komplekti kottfiltrid saavutada mõju, üks töö, üks ooterežiimi või kaks filtreerida ei tööta nii. On lihtne paigaldada ja puhtana ja suurem filter ala on rohkem määrdunud summa, rohkem tööaega ja puhastada korda vähem.

Mõistliku struktuur, Kata väike ala väike, hea katmine, suure voolu võimsus lihtne töö sees ja väljaspool filter ravi on liiva lõhkamine või poleerimine, töötlemise, nii et pind on sile ja hea pinna jõudlust.


Tehnilised andmed

Materjal: CS, SS304, SS316L, CS vooderdatud PO, CS kaetud PTFE

Filtreerimine täpsus: 2-100mesh

Töö temperatuur: 0-500℃

Töö surve: 0-20 Mpa

Disaini koodi: H21637-1991, ASME VIII

Võimalus valida

Filter Reguleeritav jalg

Küte jope

Kõrge temperatuuri ja kõrge rõhu disain

                                                              

 Taotlus

 

 

 

产品说明模板 254114.png

 

Auto

Eeltöötlus saun filtreerimist, filtreerimine E-mantel, Ülekuub ja clearcoat, krunt, värvi ring line filtreid, detailide puhastamise vedelike, joonistus ühendid, määrdeained, metallitöötlemisvedelikes ja pump sisselaske filtrid.

 

 

 

产品说明模板 254459.png

 

Kemikaali

Katalüsaator taastamise eemaldamist toru skaala, poleerimise protsessi Vesipõhised vedelikku, leelised, happed ja lahustid, filtreerimise emulsioonide ja dispersioonid, geel vaikude eemaldamisel. Aktiivsüsi või katalüsaatori eemaldamise peenkemikaalide tööstuses on tüüpiline näide keemilise töötlemise nõudlik kohaldamise. INOCO Filter kotid kokku need koos pikk kasutusiga ja usaldusväärsus kõrge Filtrimistõhusus esitatavate nõuete.

 

 

 

产品说明模板 255038.png

 

Elektroonika

Vahvel ja chip töötlemiseks, elektroonilise ofort vann, foto- keemilised poleerimine ja highpurity vee filtreerimise ja prefiltration membraani filtreerimise protsesside nende kulutasuvuse parandamiseks. INOCO Filter kotid näitavad selle nõuetekohast puhtust ning järjekindel.

 

 

 

产品说明模板 255469.png

 

Toit ja jook

Poleerimine filtreerimise vein, kanged alkohoolsed joogid ja õlu, osakesed: toiduõlid,: tselluloos, Lima eemaldamine želatiini, vedel suhkur, paksu mahla, tahma eemaldamine corn siirup poleerimine, tärklise töötlemise, piima töötlemine ja karastusjoogid. Paljud INOCO Filter kotid vastavad FDA ja isegi EMÜ toiduainete töötlemise standardite ja saab rahuldada ainulaadset ja mitmekesist rakendus.

 

 

 

产品说明模板 256007.png

 

Metallitööstus

Hüdroõli filtreerimise, eeltöötlus süsteemi filtreerimine, väärismetalle, metallitöötlemisvedelikes ja joonistus ühendid. Detailide puhastamise masinad kasutada meie filtri kotid jäänud mustuse osadel minimeerimine.

 

 

 

产品说明模板 256358.png

 

Naftakeemia

Filtreerimise lube õli, kütuse lisaainete, täiustatud õli, filtreerimise amine lahendusi, filtreerimise glükooli vedeliku, gaasi puhastusprotsessi, destilleerimise ja lõhenemist protsessid, amine seibid, kaasneva filter jaamad, naftatööstuses ja süsti vedelikke.

 

 

 

产品说明模板 256762.png

 

Värv ja lakk

Eemaldamine kämpude, neilt värvi eemaldamiseks kalgendub, lahuse filtrimise, hoiuruum saasteainete, spetsiaalsed ja värvi segamine read, monomeer puhastamine.

 

 

 

产品说明模板 257071.png

 

Farmaatsia

Taastamine kallis toimeained, katalüsaator uuesti covery, aktiivsüsi puhastamine ja eemaldamine, filtreerimise želatiini, hormoonid, vitamiin ekstraktid, taimsete segude lihvimist, valgu eemaldamist plasma, filtreerimise füsioloogilise lahusega.

 

 

 

产品说明模板 257454.png

 

Vaigud, plastist, tindid ja katted

Õli ja polümeeri filtreerimise, dispersioonid, polümerisatsioon partiid, vaigud saab katted, plasti liitmine, trükivärv, plastide töötlemise, paberi katmisel, kõrge puhtusastmega juga-vedelike filtreerimine.

 

 

 

产品说明模板 257814.png

 

Vee töötlemine

Noh vee filtreerimise, vesi, eemaldamine, toru katlakivi eemaldamine, liiva ja vetikate väljavõtmist merevesi, ioonivahetus vaik taastamine, hoiuste väljavoolu ja vee töötlemiseks kasutatavate kemikaalide filtreerimise, tolmu eemaldamine jahutus torn paigaldamise määrusi. Vee filtreerimise on traditsiooniliselt domineerib cartridge filtreerimine. Nüüd, suure tõhususega ja pika eluea INOCO kõrge jõudluse Filter kotid on kallis padrunit alternatiivi.


Meie teenus

Ø pakkuda ehituse ja lahendusi;

Ø uus tehase ehitamise juhendid;

Ø projekteerimine ja valmistamine mittestandardsed seadmed;

Ø Professional tehnilise koolituse ja nõustamisega kohapeal vastavalt lepingule;

Ø pakkumise tarvikud igal ajal;

Ø Tele-tehniline nõustamine ja teenused;

Ø teiste tehniliste eriteenistuse vastavalt kliendi nõuetele.

Eelis

■Sucking filter saab varustada erinevate elementide summa anda maksimaalne filtreerimise pindala iga filter eluase et on väikseim rõhukadu töötamise ajal.

■Super suur kulu.

■Rigid filtri element ja erinevaid võimalusi.

■Fully automaatne puhastus ise, on automaatse filtreerimise.

■Simple, usaldusväärset ja majandus.

KKK

1. kus asub teie tehases?

A: meie tehase aadress on: No.58 Rongxing 3. Road, Yuhua Tööstuspark, Wuxi city, Jiangsu provints, Hiina.

2. Millist kvaliteeti on oma toodet?

A: meil on CE, ISO, SGS, TÜV, Rosh, ASME sertifikaat siiani.

3. saab kohandada masin nagu vajadus, nagu näiteks panna meie logo?

A: kindlasti meie masin saab kohandada vastavalt teie vajadustele, Saadaval on ka oma logo panna.

4. mai tean millised makse võetakse vastu teie ettevõte?

A: nii kaugele 100%T/T enne saadetise ja 30% tagatisraha T/T, maksab tasakaalustatud L/C poolt pakutakse.


图片6.png

Küsitlus