Hoop-kott-filter korpuse veekoti filter

Hoop-kottfilterkorpuse sisseviimine Hoop-tüüpi roostevabast terasest kottfilter sobib kasutamiseks madala pessure, mis on majanduslik valik, selline filter on varustatud vent- ja manomeetriühendusega. Võimalik on valida ka suurus 1 # ja 2-kohaline filterkott. Omadused 1.Manual avatud, V ...

Toote üksikasjad

Hoop-kottfilter korpuse sissejuhatus  

Hoop-tüüpi roostevabast terasest kottfilter sobib kasutamiseks madala pessure, mis on majanduslik valik, selline filter on varustatud vent- ja manomeetriühendusega. Võimalik on valida ka suurus 1 # ja 2-kohaline filterkott.

Omadused

1.Manual avatud, V tüüpi rõngas, pole vaja tööriistu.
2. Vihje tüüpi tavalised filterkotid: suurus 1, suurus 2, suurus 3 ja suurus 4.
3.Karbona teras, roostevaba teras 304, 316L on valikuline.
4.Politseeriv või liivapritsierimine, sisemine pind on kerge puhastada.
5.Sanitaarne poleerimine võib vastata rangetele klientide nõuetele.
6.Standard koti tüüp liides, mitmekesine paigaldusvorm.
7. Avatud ja sulgemiseks on lihtne avatud rõnga polt.
8. Paigaldamisruumi saab kiiresti kohandada vastavalt koha nõuetele.

图片4.png

Tehnilised andmed  

Projekteerimise ja valmistamise standard: HG21637-91 või ASME VIII
Ääriku standard: HG, GB, ANSI, JIS, DIN.
Materjal: SS304, SS316L
Töörõhk: 0,3-0,8 MPa
Ühendus tüüp: lõng, rõngas, äärik.
Sisendi ja väljundi suurus: 1-2 ".
Voolu suurus: 1/4 ".
Filter koti mudel: 1 #, 2 #
Filtreerimise täpsus: 0.5ul-800um.
Disaini rõhk: 1,0 Mpa.
Disaini temperatuur: 80 ℃.
Pinnatöötlus: liivapritsimine, sise- või välispinna poleerimine.

Mudelivalik  

water bag filter.jpg 


Mudeli nr

SGD-I-1

SGD-I-2

SGD-I-3

SGD-I-4

Mahutavus (m3 / h)

20

40

6

12

Filtri ala (m2)

0,25

0,5

0,09

0,16

Kasutatav seisund

Max.6 bar / 80 ℃ vastavalt 10bar / 30 ℃

Maksimaalselt 9 baari / 80 ℃ vastavalt 10bar / 30 ℃

Filtri maht (liitrites)

15.5

27.

3

4.5

Paigalduskõrgus (mm)

Umbkaudu 980

Umbes 1810

Umbes 590

Ligikaudu 900

Filtrite kaal (kg)

Ligikaudu 12

Ligikaudu 17

Umbes 5

Umbes 6

Ühenduse suurus (sisend ja väljund)

DN50; 2 "BSP-niit

DN32; 1 1/2 "BSP-niit


Taotlus  

产品 说明 模板 254114.png

Autotööstus

Eeltöötlusvanni filtreerimine, E-Coat, pealiskihi ja läbipaistmatu kihi filtreerimine, kruntvärvide, värvitseriinfiltrite, osade puhastusvedelike, tõmbeseadiste, määrdeainete, metallitöötlemisvedelike ja pumba sissevoolufiltrite filtreerimine.

产品 说明 模板 254459.png

Keemiline

Katalüsaatori taastamine, torustiku eemaldamine, vesilahuste, leeliste, hapete ja lahustite poleerimine, emulsioonide ja dispersioonide filtreerimine, geelide eemaldamine vaigudest. Aktiivsüsi või katalüsaatori eemaldamine peenkemikaalide tööstuses on tüüpiline näide keemilise töötlemise nõudlikust rakendusest. INOCO Filter Kotid täidavad neid rakenduse nõudeid kõrge filtreerimise efektiivsusega koos pikkade tööea ja usaldusväärsusega.

产品 说明 模板 255038.png

Elektroonika

Vahu ja kiibi töötlemine, elektroonilised söövivannid, foto-keemiline poleerimine ja kõrge puhtusastmega vee filtreerimine ja erinevate membraanfiltreerimisprotsesside eelfiltreerimine nende kulutõhususe parandamiseks. INOCO Filter Kotid näitavad nõutavat puhtust, tõhusust ja järjepidevat jõudlust.

产品 说明 模板 255469.png

Toit ja jook

Veini, kangete alkohoolsete jookide ja õlle poleerimine, osakeste eemaldamine söödavatest õlidest, tselluloosist tahma eemaldamine, želatiinide eemaldamine želatiinides, vedel suhkur, paks mahla, maisisiirupi poleerimine, tärklise töötlemine, piimatöötlemine ja karastusjoogid. Paljud INOCO-filtri kotid vastavad FDA-le ja isegi EMÜ toiduainete töötlemise standarditele ning vastavad nende rakenduste unikaalsetele ja mitmekesistele nõudmistele.

产品 说明 模板 256007.png

Metallitöö

Hüdraulikaõli filtreerimine, eeltöötlussüsteemi filtreerimine, väärismetallide taaskasutamine, metallitöötlemisvedelikud ja joonistusühendid. Osade puhastamise masinad kasutavad meie filterkotte, et vähendada osade jääkide mustust.

产品 说明 模板 256358.png

Naftakeemiatooted

Määrdeõlide filtrid, kütuse lisandid, tõhustatud õli taaskasutamine, amiinilahuste filtreerimine, glükooli vedelike filtreerimine, gaasipuhastusprotsessid, destilleerimis- ja pragunemisprotsessid, amiinseibid, offshore filtrijaamad, õli puurimine ja süstimisvedelikud.

产品 说明 模板 256762.png

Värv ja lakk

Aglomeraatide eemaldamine, värvikoagulaatide eemaldamine, lahusti filtreerimine, säilitusainete eemaldamine, täitmisliinid ja värvi segamisliinid, monomeeride puhastamine.

产品 说明 模板 257071.png

Farmaatsia

Kallite toimeainete taaskasutamine, katalüsaatori taasaktiivsus, aktiivse süsiniku puhastamine ja eemaldamine, želatiinide, hormoonide, vitamiiniekstraktide filtreerimine, taimsete segude poleerimine, valgu eemaldamine plasmast, soolalahuste filtreerimine.

产品 说明 模板 257454.png

Vaigud, plastmaterjalid, trükivärvid ja kate

Õli- ja polümeeride filtreerimine, dispersioonid, polümerisatsiooni partiid, katete vaigud, plastide segamine, trükivärvide töötlemine, paberi kattekihid, kõrge puhtusega tindijäätmete filtreerimine.

产品 说明 模板 257814.png

Veepuhastus

Veekvaliteedi puhastamine, veetöötlusrajatised, niisutus eemaldamine, torustiku eemaldamine, liiva ja vetikate eemaldamine merel, ioonvahetusvaikude taastamine, kaltsiumi ladestamine, veetöötluses kasutatavate kemikaalide filtreerimine, tolmu eemaldamine jahutusvarustuse seadmetest. Pinnavee filtreerimine on ala, kus traditsiooniliselt domineerib kassettide filtreerimine. Nüüd on INOCO kõrgefektiivsete filterkottide kõrge efektiivsus ja pika eluea saamine kulutõhusad alternatiivid kallitele kassettidele.


Ettevõtte verstapostid

1996 Wuxi Aochi Filtration Equipment Co, Ltd asutati Wuxi ja sai esimene ettevõte, mis toodab OEM tooteid välismaise äriühingu Wuxi.
2007 Wuxi Aochi restruktureeritud ja YNT loodi, mis on keskenduda
filtrite ja filterelementide tootmise ja müügiga.
2011 loodi Nantongi tehas filterelemendi tootmisbaasi.
2012 Asutatud Furongi tehas, automaatse filtreerimissüsteemi kavandamiseks ja tootmiseks.  
2014 ümberkorraldatud Guangzhou dingsuo, Asutatud YNT korrosioonivastase seadmete corp.


图片6.png

Küsitlus