Sisemine staatiline segisti

1.Inline staatiline segistik Sissejuhatus See sobib suure viskoossusega vedelik-vedeliku segamiseks, reaktsioonivõimenduse segamisprotsessiks või polümeeri vedeliku neeldumise, reaktsioonisegu, protsessi või polümeerivedeliku reaktsiooni protsessi tootmiseks, eriti suure jõudlusega voolukiiruse korral. .

Toote üksikasjad

1.Inline staatiline segisti tutvustus

See sobib kõrge viskoossusega vedelik-vedeliku segamiseks, reaktsioonivõimenduse segamisprotsessiks või polümeeri vedeliku neeldumise, reaktsioonisegu, protsessi või polümeerivedeliku reaktsiooniprotsessi tootmiseks, eriti suure jõudlusega voolukiiruse korral.

image001


2. Tehnilised parameetrid

Mehaanilised projekteerimisandmed

Staatiline mikser pakkumise ulatus

Elamu ja segamisseade

Toru läbimõõt

Lõppühendus

ASME 16.5 klass 150

Kujundustemperatuur (° C)


Taotlus

█ See sobib viskoossusega ≤ 104 AP.

█ See koosneb paljudest X-ristiühikutest ja vorm X-tüüpi struktuurist.

Meie eelised

a. Kvaliteetne tooraine: me valime peamiselt suure terasetööstuse toorainet, nagu näiteks TPCO, BAO STEEL, SHA STEEL, mis on parim ja suurim tooraine tootja Hiinas.

b. Ranged füüsikalised / keemilised katsemeetodid: toote kavandi ja protsessi nõuete täitmine, usaldusväärsete katseandmete esitamine.


KKK-d

1. Kuna laevandusaeg võtab kaua aega, kuidas saate veenduda, et masin ei puruneks?

A: Meie masin on pakendatud filmile, et masin saaks klientidele sujuvalt tarnida, kasutame masinat konteineri abil terastraadiga.

2. Mis on filtri tarnimise aeg?

A: Üldiselt on 35 päeva pärast arveldatud makse, kui OEM-i puhul on see 40-45 päeva pärast arveldatud makset, tarnekoht Shanghai.

image003


Küsitlus