Suur Filter Kotid Filter Bag

Suurte filterkottide sisseviimine SGD-01D seeria suurte filterkottidega on palju filtreerimisala ja lisandite mälumaht. Olemasolev kottfilter süsteem võib kasutada seda filterkotti. See ei saa mitte ainult pikendada filterkoti tööiga, vaid vähendada ka asendussagedust, vaid ka ...

Toote üksikasjad

Suured filterkotid sissejuhatus

SGD-01D seeria suurte filterkottidega on palju filtreerimisala ja lisandite maht. Olemasolev kottfilter süsteem võib kasutada seda filterkotti. See ei saa mitte ainult pikendada filterkoti tööiga, vaid ka asendussagedust, vaid ka vähendada seisakuid ja asenduskulusid. Suure voo filtri koti abil saavad kliendid kasutada väiksemat filtrit, et vastata suure voo filtreerimise nõuetele, mis vähendab filtreerimiskulusid.


Dvantages

Lisandite mälumaht on 1,8-kordne traditsiooniline 2-kohaline filterkott, säästes investeeringuid ja kasutades kulusid.
Välimus suurus on sama kui rahvusvaheline standardfilterkott, seda saab hõlpsasti uuendada kuni SGD-G5 seeria suurte voolufilterkotiteni.
Kasutage patendi Sync - Ring ™ seeria filterkoti rõnga, täiusliku sulgemisjõuga ja hõlpsaks paigaldamiseks.
Tugikorv on läbinud hävitava survekatse, kõrge tugevuse ja kõrge turvalisuse.
SGD-G5 seeria suurte voolufilmikute paigaldusskeemiga on asendamine kiirem kui tavaline filterkott, mis on 30 sekundi jooksul.

Tehnilised andmed

Filtratsiooni täpsus (μm): 1/5/10/25/50/75/100/150/200
Filter koti materjal: PP, PE, NYLON
Töötemperatuur: PP <80 ℃,="" pe=""><140 ℃,="" nylon=""><150>
Vahetuse maksimaalne diferentsiaalrõhk: 0,5-1 kg / cm2 (erineva viskoossuse järgi)
Filtri kott suurus (tolli): läbimõõt 7, pikkus 28
Maksimaalne vooluhulk (vesi): 20-45 m3 / h

200 mikroni filter bag.jpg

Taotlus

产品 说明 模板 254114.png

Autotööstus

Eeltöötlusvanni filtreerimine, E-Coat, pealiskihi ja läbipaistmatu kihi filtreerimine, kruntvärvide, värvitseriinfiltrite, osade puhastusvedelike, tõmbeseadiste, määrdeainete, metallitöötlemisvedelike ja pumba sissevoolufiltrite filtreerimine.

产品 说明 模板 254459.png

Keemiline

Katalüsaatori taastamine, torustiku eemaldamine, vesilahuste, leeliste, hapete ja lahustite poleerimine, emulsioonide ja dispersioonide filtreerimine, geelide eemaldamine vaigudest. Aktiivsüsi või katalüsaatori eemaldamine peenkemikaalide tööstuses on tüüpiline näide keemilise töötlemise nõudlikust rakendusest. INOCO Filter Kotid täidavad neid rakenduse nõudeid kõrge filtreerimise efektiivsusega koos pikkade tööea ja usaldusväärsusega.

产品 说明 模板 255038.png

Elektroonika

Vahu ja kiibi töötlemine, elektroonilised söövivannid, foto-keemiline poleerimine ja kõrge puhtusastmega vee filtreerimine ja erinevate membraanfiltreerimisprotsesside eelfiltreerimine nende kulutõhususe parandamiseks. INOCO Filter Kotid näitavad nõutavat puhtust, tõhusust ja järjepidevat jõudlust.

产品 说明 模板 255469.png

Toit ja jook

Veini, kangete alkohoolsete jookide ja õlle poleerimine, osakeste eemaldamine söödavatest õlidest, tselluloosist tahma eemaldamine, želatiinide eemaldamine želatiinides, vedel suhkur, paks mahla, maisisiirupi poleerimine, tärklise töötlemine, piimatöötlemine ja karastusjoogid. Paljud INOCO-filtri kotid vastavad FDA-le ja isegi EMÜ toiduainete töötlemise standarditele ning vastavad nende rakenduste unikaalsetele ja mitmekesistele nõudmistele.

产品 说明 模板 256007.png

Metallitöö

Hüdraulikaõli filtreerimine, eeltöötlussüsteemi filtreerimine, väärismetallide taaskasutamine, metallitöötlemisvedelikud ja joonistusühendid. Osade puhastamise masinad kasutavad meie filterkotte, et vähendada osade jääkide mustust.

产品 说明 模板 256358.png

Naftakeemiatooted

Määrdeõlide filtrid, kütuse lisandid, tõhustatud õli taaskasutamine, amiinilahuste filtreerimine, glükooli vedelike filtreerimine, gaasipuhastusprotsessid, destilleerimis- ja pragunemisprotsessid, amiinseibid, offshore filtrijaamad, õli puurimine ja süstimisvedelikud.

产品 说明 模板 256762.png

Värv ja lakk

Aglomeraatide eemaldamine, värvikoagulaatide eemaldamine, lahusti filtreerimine, säilitusainete eemaldamine, täitmisliinid ja värvi segamisliinid, monomeeride puhastamine.

产品 说明 模板 257071.png

Farmaatsia

Kallite toimeainete taaskasutamine, katalüsaatori taasaktiivsus, aktiivse süsiniku puhastamine ja eemaldamine, želatiinide, hormoonide, vitamiiniekstraktide filtreerimine, taimsete segude poleerimine, valgu eemaldamine plasmast, soolalahuste filtreerimine.

产品 说明 模板 257454.png

Vaigud, plastmaterjalid, trükivärvid ja kate

Õli- ja polümeeride filtreerimine, dispersioonid, polümerisatsiooni partiid, katete vaigud, plastide segamine, trükivärvide töötlemine, paberi kattekihid, kõrge puhtusega tindijäätmete filtreerimine.

产品 说明 模板 257814.png

Veepuhastus

Veekvaliteedi puhastamine, veetöötlusrajatised, niisutus eemaldamine, torustiku eemaldamine, liiva ja vetikate eemaldamine merel, ioonvahetusvaikude taastamine, kaltsiumi ladestamine, veetöötluses kasutatavate kemikaalide filtreerimine, tolmu eemaldamine jahutusvarustuse seadmetest. Pinnavee filtreerimine on ala, kus traditsiooniliselt domineerib kassettide filtreerimine. Nüüd on INOCO kõrgefektiivsete filterkottide kõrge efektiivsus ja pika eluea saamine kulutõhusad alternatiivid kallitele kassettidele.


Meie teenus

Ø annavad tehnilise projekti ja lahendused;

Ø mittestandardsete seadmete projekteerimine ja tootmine;

Ø kutsealane tehniline koolitus ja juhendid kohapeal vastavalt lepingule;

Ø tarvikute tarvikud igal ajal;

Ø muu spetsiaalne tehniline teenus vastavalt kliendi nõuetele.

图片1.png

Kvaliteedi tagamine

1. Ranget lepingulist auditeerimist tutvustasid kõik osakonnad, et tagada iga tellimuse teostatavus.

2. Protsessi kavandamine ja valideerimine enne lahtiste tootmist.

Rangelt kontrollige kõiki toorainet ja abimaterjale. Kõik toorained jõuavad maailma kõrgtasemeni.

3.Kõik protsesside kohapealne ülevaatus jälgib kontrollimise registrit 3 aasta jooksul.

4.Kõik inspektorid on rahvusvaheliste sertifikaatidega.

5.Kvalifitseeritud WPS ja professionaalsed keevitajad tagavad keevituskvaliteedi.

6.100% kontrollitud viigimarju enne saadetist.

7.Advanced ja täielik testimise ja kontrolli seadmed: NDT, metallist mikroskoop, löök tester, kõvadus tester ...

8. Inspekteerimispersonali regulaarne väljaõpe.

KKK-d

1. Kuidas saaksin oma tehase juurde pääseda?

V: Meie tehas asub Shanghai lennujaama lähedal, me võime sind lennujaamas sinna tuua.

2. Kas masinat saab kohandada vastavalt meie vajadustele, näiteks panna meie logo?

A: Kindlasti saab meie masinat vastavalt teie vajadustele kohandada. Teie logo on ka saadaval.

3. Pärast tellimuse tegemist korraldate masina paigaldamise praegu?

V: Kõik masinad testitakse enne tarnimist hästi, nii et peaaegu neid saab otse kasutada, ka meie masinat on lihtne paigaldada, kui klient vajab meie abi, on meil hea meel korraldada paigaldus, kuid kõik kulud maksab teie.


Küsitlus