Vedel filtreerimissüsteemid

1.Liquid filtration systems Sissejuhatus See on laialdaselt kasutatav vedel filtreerimine, see võib eemaldada erineva suurusega osakesed vedeliku, et saavutada vedelik filtreerimine, puhastamine, eraldamine, taaskasutamise eesmärgil.See koosneb kolmest osast: kott korpus, toetades korv ja filter ...

Toote üksikasjad

1.Liquid filtration systems Sissejuhatus

See on laialdaselt kasutatav vedelikuks filtreerimiseks, see võib eemaldada erineva suurusega osakesed vedelikust, et saavutada vedel filtreerimine, puhastamine, eraldamine, taaskasutamise eesmärk. See koosneb kolmest osast: koti korpus, tugikorvrid ja filterkotid. Vastavalt voolukiirusest võite kasutada kotti korpuses mitu kotti. Esiteks siseneb vedelik sissevooluava korpusest, mis võib asetada küljele või ülaosale ja seejärel voolab korviga kinnitatud filterkotti. Vedeliku löökrõhu tõttu pikeneb kott ja vedelik filtritakse läbi koti ühtlaselt läbi ja voolab välja väljalasketoru.Tühjad asuvad kotti, filtreerimisprotsess on lõpule jõudnud.Kui asendate või puhastage kotti, lihtsalt lihtsalt lahti polt, pöörlev käsi ratta kaane tõstmiseks ja kotti saamiseks.

image001

 

2.Toote üksikasjalik kirjeldus

Originaal: Jiangsu, Hiina

Sertifitseerimine: ISO9001, ISO14001, Hind: Kokkuleppel

Materjal: alumiinium

Maksetingimused: TT, LC

Kohaletoimetamise kuupäev: läbirääkimised

Pakkimine: ekspordi standard

Turg: Lähis-Ida / Aafrika / Aasia / Lõuna-Ameerika / Euroopa / Põhja-Ameerika

Garantii: 1 aasta

MOQ: 100 komplekti

3. Meie eelised

a. Ulatuslik tootmiskogemus: oleme spetsialiseerunud rohkem kui kümne aasta jooksul õhu puhastustööstusele, AHU eelfiltri abil saame optimeerida õhuvoolu disaini vastavalt kliimaseadme suuruse kohandamisele, efektiivsuse filtreerimiseks, õhuvoolu avastamise parameetritele, et tagada klientidele .

b. Kvaliteetne tooraine: meil on kvalifitseeritud tarnija sertifitseerimissüsteem, oleme ühinenud D & B s DUNS registreeritud "

c. Ranged füüsikalised / keemilised katsemeetodid: toote kavandi ja protsessi nõuete täitmine, usaldusväärsete katseandmete esitamine.

4.FAQ

1. Mis on teie masina tarnimise aeg?

A. Üldiselt on meie masina tarnetähtaeg umbes 30 päeva, kohandatud masin toimetatakse läbirääkimisteks meie klientidega.

2. Kas masinat saab kohandada vastavalt meie vajadustele, näiteks panna meie logo?

A: Kindlasti saab meie masinat vastavalt teie vajadustele kohandada. Teie logo on ka saadaval.

3. Kuna laevandusaeg võtab kaua aega, kuidas saate veenduda, et masin ei puruneks?

A: Meie masin on pakendatud filmile, et masin saaks klientidele sujuvalt tarnida, kasutame masinat konteineri abil terastraadiga.

4. Kas ma tean, millise makse teie ettevõte aktsepteerib?

A: Siiani on saadaval 100% T / T enne saatmist ja T / T poolt makstud 30% tagatisraha, mis on tasakaalus makstud L / C.

image003Küsitlus