Plastikkotite filtri korpuse filterlahendused

Plastikfilterkorpuse tutvustus INOCO SGD-P plastikfilterkorpus on 100% -lise PP-materjali filtreerimissüsteem, nagu PP puhul, millel on suurepärane keemiline vastupidavus, seda saab rakendada happe- ja leelismetalli palju. Integreeritud keha kest, ei õmblused, pole surnud nurk. Täpne suurus võib ...

Toote üksikasjad

Plastikfiltri korpuse sissejuhatus

INOCO SGD-P plastikfiltri korpus on 100% -lise PP-materjali filtreerimissüsteem, nagu PP-le, millel on suurepärane keemiline vastupidavus, seda saab rakendada happe- ja leelismetalli palju.

Integreeritud keha kest, ei õmblused, pole surnud nurk. Täpne suurus võib muuta oma olemuselt kõrgekvaliteedilisuse, kõrge efektiivsusega ja ökonoomsete ja praktiliste toodete filtri.


Spetsifikatsioonid

Tüüp: vedelik voolab küljel ja väljapoole.

Disaini rõhk: 0,6 Mpa

Disaini temperatuur: 80 ℃

Maksimaalne voolukiirus: 25m3 / h

Filtri kate: kinnitatud lõngaga

Filtri allosa: fikseeritud jalad (tavaliselt 3 tk)

Filter kott: PP materjali igasuguste filtri täpsusega

Sisendi ja väljalaskeühenduse tüüp: 2 "niit või 2" äärik


图片3.png

Taotlus

产品 说明 模板 254114.png

Autotööstus

Eeltöötlusvanni filtreerimine, E-Coat, pealiskihi ja läbipaistmatu kihi filtreerimine, kruntvärvide, värvitseriinfiltrite, osade puhastusvedelike, tõmbeseadiste, määrdeainete, metallitöötlemisvedelike ja pumba sissevoolufiltrite filtreerimine.

产品 说明 模板 254459.png

Keemiline

Katalüsaatori taastamine, torustiku eemaldamine, vesilahuste, leeliste, hapete ja lahustite poleerimine, emulsioonide ja dispersioonide filtreerimine, geelide eemaldamine vaigudest. Aktiivsüsi või katalüsaatori eemaldamine peenkemikaalide tööstuses on tüüpiline näide keemilise töötlemise nõudlikust rakendusest. INOCO Filter Kotid täidavad neid rakenduse nõudeid kõrge filtreerimise efektiivsusega koos pikkade tööea ja usaldusväärsusega.

产品 说明 模板 255038.png

Elektroonika

Vahu ja kiibi töötlemine, elektroonilised söövivannid, foto-keemiline poleerimine ja kõrge puhtusastmega vee filtreerimine ja erinevate membraanfiltreerimisprotsesside eelfiltreerimine nende kulutõhususe parandamiseks. INOCO Filter Kotid näitavad nõutavat puhtust, tõhusust ja järjepidevat jõudlust.

产品 说明 模板 255469.png

Toit ja jook

Veini, kangete alkohoolsete jookide ja õlle poleerimine, osakeste eemaldamine söödavatest õlidest, tselluloosist tahma eemaldamine, želatiinide eemaldamine želatiinides, vedel suhkur, paks mahla, maisisiirupi poleerimine, tärklise töötlemine, piimatöötlemine ja karastusjoogid. Paljud INOCO-filtri kotid vastavad FDA-le ja isegi EMÜ toiduainete töötlemise standarditele ning vastavad nende rakenduste unikaalsetele ja mitmekesistele nõudmistele.

产品 说明 模板 256007.png

Metallitöö

Hüdraulikaõli filtreerimine, eeltöötlussüsteemi filtreerimine, väärismetallide taaskasutamine, metallitöötlemisvedelikud ja joonistusühendid. Osade puhastamise masinad kasutavad meie filterkotte, et vähendada osade jääkide mustust.

产品 说明 模板 256358.png

Naftakeemiatooted

Määrdeõlide filtrid, kütuse lisandid, tõhustatud õli taaskasutamine, amiinilahuste filtreerimine, glükooli vedelike filtreerimine, gaasipuhastusprotsessid, destilleerimis- ja pragunemisprotsessid, amiinseibid, offshore filtrijaamad, õli puurimine ja süstimisvedelikud.

产品 说明 模板 256762.png

Värv ja lakk

Aglomeraatide eemaldamine, värvikoagulaatide eemaldamine, lahusti filtreerimine, säilitusainete eemaldamine, täitmisliinid ja värvi segamisliinid, monomeeride puhastamine.

产品 说明 模板 257071.png

Farmaatsia

Kallite toimeainete taaskasutamine, katalüsaatori taasaktiivsus, aktiivse süsiniku puhastamine ja eemaldamine, želatiinide, hormoonide, vitamiiniekstraktide filtreerimine, taimsete segude poleerimine, valgu eemaldamine plasmast, soolalahuste filtreerimine.

产品 说明 模板 257454.png

Vaigud, plastmaterjalid, trükivärvid ja kate

Õli- ja polümeeride filtreerimine, dispersioonid, polümerisatsiooni partiid, katete vaigud, plastide segamine, trükivärvide töötlemine, paberi kattekihid, kõrge puhtusega tindijäätmete filtreerimine.

产品 说明 模板 257814.png

Veepuhastus

Veekvaliteedi puhastamine, veetöötlusrajatised, niisutus eemaldamine, torustiku eemaldamine, liiva ja vetikate eemaldamine merel, ioonvahetusvaikude taastamine, kaltsiumi ladestamine, veetöötluses kasutatavate kemikaalide filtreerimine, tolmu eemaldamine jahutusvarustuse seadmetest. Pinnavee filtreerimine on ala, kus traditsiooniliselt domineerib kassettide filtreerimine. Nüüd on INOCO kõrgefektiivsete filterkottide kõrge efektiivsus ja pika eluea saamine kulutõhusad alternatiivid kallitele kassettidele.  Meie eelised

a. Ulatuslik tootmiskogemus: me oleme spetsialiseerunud automaatse isepuhastuvfiltriga, nagu näiteks harjafilter, kaabitsfilter, roostevabast terasest veefiltri korpus, backwash filter, kottfilterkorpus ja kassetifiltri korpus, millel on kümne aasta kogemus. Meie eelised

b. Täispuhumisfiltri tootmisrajatised: omavad täppis-radiaalpuurimismasinat, plaatide painutusrullid, treipink, lihvimismasina freespink, puurimis- ja freesmasin, CNC plasmalõikamismasin, inverter pulss argooniga kaar keevitusseade, inverter sulatamine polaargaasi varjestatud keevitusseade, keevitus manipulaator, Co2 gaasiga varjestatud keevitusmasin, isereguleeritav rataste riiul, sõidu- ja muu täiustatud varustus.

c. Pintsliga isepuhastuva filtri testimisseadmed: röntgenikiirte detektor, elektriline hüdrauliline testpump, venitusarmatuur jms, vajadusel saab seadmete kontot saata.

d. Meie tehnikud teevad nende masinate regulaarseid hooldustöid, et tagada nende töö hästi.

e. Kvaliteetne tooraine: me valime peamiselt suure terasetööstuse toorainet, nagu näiteks TPCO, BAO STEEL, SHA STEEL, mis on parim ja suurim tooraine tootja Hiinas.

f Ranged füüsikalised / keemilised katsemeetodid: toote kavandi ja protsessi nõuete täitmine, usaldusväärsete katseandmete esitamine.

g. Lühim tarneaeg: kui rohkem kui 10 komplekti, 50 päeva. Samuti pakume mõne standardse pintsliga isepuhastuva filtri, kui vajate 3-5 tk, võime varsti tarnida.

h Ohutu pakkimine: puidust esemet saab kasutada meie roostevabast terasest veefiltri korpus, lõpuks pakendatakse puidust eksporditavale korpusele, väljaspool kaubakäepidet märgitakse saadetise märk, mis näitab kaubasaaja andmete edastamist.

i Parim müügijärgne teenindus: üle 60% toodetest müüakse Kagu-Aasias, Lähis-Idas ja Euroopas ning kõik tooted on usaldusväärsed kohalike ja välismaiste klientide poolt.


图片4.png

KKK-d

1. Kas olete tootja, kaubandusettevõte või kolmas isik?

A: Oleme tootja ja oleme oma ettevõtet üles ehitanud alates 2007. aastast.

2. Milline kvaliteet on teie tooted?

A: Meil ​​on siiani saanud CE, ISO, SGS, TUV, Rosh, ASME sertifikaat.

3. Mis on teie masina tarnimise aeg?

A. Üldiselt on meie masina tarnetähtaeg umbes 30 päeva, kohandatud masin toimetatakse läbirääkimisteks meie klientidega.

4. Millise müügijärgse teenuse osas saate lahendada oma välismaal asuva kliendi probleemid õigeaegselt?

A. Meie masina garantii on tavaliselt 12 kuud. Selle aja jooksul korraldame rahvusvahelise ekspressi viivitamatult, tagamaks, et asendusosakesed tarnitakse nii kiiresti kui võimalik.

Kvaliteedi garantii: 12 kuud pärast seadme kasutamist, kuid mitte hiljem kui 18 kuud pärast seadme tarnimist (garantii ei sisalda tarbitavaid osi).

5.Miks vali meid?

A: Oleme üks kõrgtehnoloogilistest ettevõtetest, AAA lepingutest ja usaldusväärsetest ettevõtetest, AAA Technology Consulting Firmast. Oleme tootja saanud ISO9001 sertifikaadi.

6.Kuidas on teie hinnatase?

A: Tehase otsemüük, meil on kogu tootmisliini tööprotsess alates standardtootedest OEM-osadeni.


Küsitlus