Kiire avatud kottfilterkarbiõli puhastussüsteemid

Kiire avatud kottfilterkorpuse sissejuhatus Lihtsalt töökorras, suurte kasuteguriga kottfilter, mis sobib suure vooluhulga ja sagedase filterkotte tehnoloogia vahetamisega, on see kõige sobivam filter partii tootmisprotsessi ja turvalisuse filtreerimiseks. Omadused 1.Kõige lihtsam lihtne ...

Toote üksikasjad

Kiire avatud kottfilteri sisseseade  

Lihtsalt töökorras, suurte kasuteguriga kottfilter, mis sobib suure vooluhulga rakendamiseks ja filterkottide tehnoloogia sagedaseks vahetamiseks, on see kõige sobivam filter tootmisprotsessi ja turvalisuse filtreerimiseks.

Omadused

1.Kõige lihtsam lihtne ja ohutu operatsioonisüsteem kasutada, lühendage seisakuid kõige lühema aja jooksul, suurendage tootlikkust ja vähendage käituskulusid.
2. Kolmemõõtmeline rõhkrõngas tagab hea tihendi filtri ja filterkoti vahel, ühendatud tööriistad muudavad käitamise väga lihtsaks.
3.Suuruse lisavarustuse tasakaalustusmehhanism muudab katuse kaalu nii kergelt kui miski, võib kergelt tõmmata ja tõmmata käe, avada katus või alla.
4.Kõrge kvaliteediga O-tüüpi tihend, veenduge, et töö on mugav ja usaldusväärne.
5.Side ja altpoolt väljatöötatud konstruktsioon tagab, et vedelik võib olla täielikult heitkogus, samal ajal kasutades valitavat puutuja eksporti.
6. Standardne režiim 2 ~ 24 kotti jaoks (1 ja 2 kotti), suurim kott on 40 kotti.


Water filter  housing.jpg

Tehnilised andmed

Tootmisstandardid:

GB150 "CS", ASME "U" pitser.

Töörõhk:

0,6 MPa kuni 5,0 Mpa.

Disaini temperatuur:

0 ~ 80 ℃.

Kohaldatav kandja:

vesi, kemikaalid, gaas jne, kaasa arvatud tuleohtlikud ja plahvatusohtlikud materjalid.

Märkus: rõhk ja temperatuur sõltuvad filtermaterjalide tugevusest ja eritingimustest, palun võtke meiega ühendust


Mudel

Voolukiirus (m2 / HF)

N1 / N2

φD

H1

H2

H3

B

SGD-K-1

160

4 "

558

926

508

1727

400

SGD-K-2

200

5 "

608

930

508

1727

425

SGD-K-3

240

6 "

658

935

508

1727

450

SGD-K-4

320

8 "

758

1016

482

2032

525

SGD-K-5

400

10 "

958

1102

483

2266

600

SGD-K-6

480

10 "

1008

1102

483

2266

625


Taotlus

产品 说明 模板 254114.png

Autotööstus

Eeltöötlusvanni filtreerimine, E-Coat, pealiskihi ja läbipaistmatu kihi filtreerimine, kruntvärvide, värvitseriinfiltrite, osade puhastusvedelike, tõmbeseadiste, määrdeainete, metallitöötlemisvedelike ja pumba sissevoolufiltrite filtreerimine.

产品 说明 模板 254459.png

Keemiline

Katalüsaatori taastamine, torustiku eemaldamine, vesilahuste, leeliste, hapete ja lahustite poleerimine, emulsioonide ja dispersioonide filtreerimine, geelide eemaldamine vaigudest. Aktiivsüsi või katalüsaatori eemaldamine peenkemikaalide tööstuses on tüüpiline näide keemilise töötlemise nõudlikust rakendusest. INOCO Filter Kotid täidavad neid rakenduse nõudeid kõrge filtreerimise efektiivsusega koos pikkade tööea ja usaldusväärsusega.

产品 说明 模板 255038.png

Elektroonika

Vee- ja kiipide töötlemine, elektroonilised söövitusvannid, foto-keemiline poleerimine ja kõrge puhtusastmega vee filtreerimine ja erinevate membraanfiltreerimisprotsesside eelfiltreerimine nende kulutõhususe parandamiseks. INOCO Filter Kotid näitavad nõutavat puhtust, tõhusust ja järjepidevat jõudlust.

产品 说明 模板 255469.png

Toit ja jook

Veini, kangete alkohoolsete jookide ja õlle poleerimine, osakeste eemaldamine söödavatest õlidest, tselluloosist tahma eemaldamine, želatiinide eemaldamine želatiinides, vedel suhkur, paks mahla, maisisiirupi poleerimine, tärklise töötlemine, piimatöötlemine ja karastusjoogid. Paljud INOCO-filtri kotid vastavad FDA-le ja isegi EMÜ toiduainete töötlemise standarditele ning vastavad nende rakenduste unikaalsetele ja mitmekesistele nõudmistele.

产品 说明 模板 256007.png

Metallitöö

Hüdraulikaõli filtreerimine, eeltöötlussüsteemi filtreerimine, väärismetallide taaskasutamine, metallitöötlemisvedelikud ja joonistusühendid. Osade puhastamise masinad kasutavad meie filterkotte, et vähendada osade jääkide mustust.

产品 说明 模板 256358.png

Naftakeemiatooted

Määrdeõlide filtrid, kütuse lisandid, tõhustatud õli taaskasutamine, amiinilahuste filtreerimine, glükooli vedelike filtreerimine, gaasipuhastusprotsessid, destilleerimis- ja pragunemisprotsessid, amiinseibid, offshore filtrijaamad, õli puurimine ja süstimisvedelikud.

产品 说明 模板 256762.png

Värv ja lakk

Aglomeraatide eemaldamine, värvikoagulaatide eemaldamine, lahusti filtreerimine, säilitusainete eemaldamine, täitmisliinid ja värvi segamisliinid, monomeeride puhastamine.

产品 说明 模板 257071.png

Farmaatsia

Kallite toimeainete taaskasutamine, katalüsaatori taasaktiivsus, aktiivse süsiniku puhastamine ja eemaldamine, želatiinide, hormoonide, vitamiiniekstraktide filtreerimine, taimsete segude poleerimine, valgu eemaldamine plasmast, soolalahuste filtreerimine.

产品 说明 模板 257454.png

Vaigud, plastmaterjalid, trükivärvid ja kate

Õli- ja polümeeride filtreerimine, dispersioonid, polümerisatsiooni partiid, katete vaigud, plastide segamine, trükivärvide töötlemine, paberi kattekihid, kõrge puhtusega tindijäätmete filtreerimine.

产品 说明 模板 257814.png

Veepuhastus

Veekvaliteedi puhastamine, veetöötlusrajatised, niisutus eemaldamine, torustiku eemaldamine, liiva ja vetikate eemaldamine merel, ioonvahetusvaikude taastamine, kaltsiumi ladestamine, veetöötluses kasutatavate kemikaalide filtreerimine, tolmu eemaldamine jahutusvarustuse seadmetest. Pinnavee filtreerimine on ala, kus traditsiooniliselt domineerib kassettide filtreerimine. Nüüd on INOCO kõrgefektiivsete filterkottide kõrge efektiivsus ja pika eluea saamine kulutõhusad alternatiivid kallitele kassettidele.

KKK-d  

1. Kas olete tootja, kaubandusettevõte või kolmas isik?
A: Oleme tootja ja oleme oma ettevõtet üles ehitanud alates 2007. aastast.
2. Kus teie tehas asub?
A: Meie tehase aadress on: No.58 Rongxing 3. Road, Furong tööstuspark, Wuxi linn, Jiangsu provints, Hiina.
3. Mis on teie masina tarnimise aeg?
A. Üldiselt on meie masina tarnetähtaeg umbes 30 päeva, kohandatud masin toimetatakse läbirääkimisteks meie klientidega. 4.Meie tellimuse tegemisel korraldate masina 4.installimise praegusel hetkel?
V: Kõik masinad testitakse enne tarnimist hästi, nii et peaaegu neid saab otse kasutada, ka meie masinat on lihtne paigaldada, kui klient vajab meie abi, on meil hea meel korraldada paigaldus, kuid kõik kulud maksab teie.
5.Kuidas on teie hinnatase?
A: Tehase otsemüük, meil on kogu tootmisliini tööprotsess alates standardtootedest OEM-osadeni.
6. Mis varustus teil on NDT inspekteerimiseks?
V: Meil ​​on ultraheli veakadetšer, minimaalne magnetiline jakidetektor, magnetandur ja tungimise detektor.


图片6.png

Küsitlus