Ühekordne kottfiltri korpuse veefilter

Ühekorrafilmi korpuse sisseviimine Ühekomponentne filterkest on uus roostevabast terasest korvist valmistatud filtreerimissüsteem, filtri korpuses olev filterkott, roostevabast terasest filter korv hoiab filtrikotti ja vedelik läheb sisselaskeavast, seejärel filtreeritakse seespool ...

Toote üksikasjad

Ühekorrafilmi korpuse sissejuhatus

Ühekorpuse filter korpus on uus roostevabast terasest korvist valmistatud uus filtreerimissüsteem, filtri korpuses olev filterkott, roostevabast terasest filter korv hoiab filtrikotti ja vedelik läheb sisselaskeavast, seejärel filtreeritakse seespool kotti suunas seestpoolt väljastpoolt, jäävad määrdunud osakesed filtrikotti. Kuigi filterkott asendati, saab ikkagi kasutada kogu kottfilterkorpuse süsteemi.

Drawing for single bag filter housing.jpg

Tehnilised andmed

Projekteerimine, valmistamine, kontrollimine ja vastuvõtmine viitavad HG21637-91, GB150-2011.
Ääriku standard: HG GB SH HGJ JB ANSI JIS.
Ühendus tüüp: niit, rõngas, äärik.
Sisendi ja väljalaske suurus: 1-1 / 2 ".
Voolu suurus: 1/4 ".
Filter koti mudel: 1 # 2 #, 3 #, 4 #.
Filtreerimise täpsus: 0.5ul-800um.
Disaini rõhk: 1,6 MPa.
Disaini temperatuur: 120 ℃.
Pinnatöötlus: liivapritsimine, poleerimine, sanitaar poleerimine

图片4.png

图片1.png

Materjalid  

Shell materjal: 20 #, 304,316L, 2205,2507.
Tihendus tihend: ränidioksiid, NBR, PTFE
Filterkoti materjalid: polüester, PP, PA, PTFE, klaaskiud


Mudel

Koti mudel

Voolukiirus M3 / H
M3 / H

Kestade kõrgus
(MM)

Kogukõrgus
(MM)

Kestade läbimõõt
(MM)

Koti läbimõõt
(MM)

Sisend ja väljund

SGD-II-1

1

20

500

720

Φ204

Φ170

1 '' - 4 ''

SGD-II-2

2

40

700

1070

Φ204

Φ170

1 '' - 4 ''

SGD-II-3

3

6

350

430

Φ114

Φ97

3/4 '' - 2 ''

SGD-II-4

4

12

500

580

Φ114

Φ97

3/4 '' - 2 ''


Taotlus

产品说明模板 254114.png Autotööstus

Eeltöötlusvanni filtreerimine, E-Coat, pealiskihi ja läbipaistmatu kihi filtreerimine, kruntvärvide, värvitseriinfiltrite, osade puhastusvedelike, tõmbeseadiste, määrdeainete, metallitöötlemisvedelike ja pumba sissevoolufiltrite filtreerimine.

产品 说明 模板 241660.png

Keemiline

Katalüsaatori taastamine, torustiku eemaldamine, vesilahuste, leeliste, hapete ja lahustite poleerimine, emulsioonide ja dispersioonide filtreerimine, geelide eemaldamine vaigudest. Aktiivsüsi või katalüsaatori eemaldamine peenkemikaalide tööstuses on tüüpiline näide keemilise töötlemise nõudlikust rakendusest. INOCO Filter Kotid täidavad neid rakenduse nõudeid kõrge filtreerimise efektiivsusega koos pikkade tööea ja usaldusväärsusega.

产品 说明 模板 242239.png

Elektroonika

Vee- ja kiipide töötlemine, elektroonilised söövitusvannid, foto-keemiline poleerimine ja kõrge puhtusastmega vee filtreerimine ja erinevate membraanfiltreerimisprotsesside eelfiltreerimine nende kulutõhususe parandamiseks. INOCO Filter Kotid näitavad nõutavat puhtust, tõhusust ja järjepidevat jõudlust.

产品 说明 模板 242670.png

Toit ja jook

Veini, kangete alkohoolsete jookide ja õlle poleerimine, osakeste eemaldamine söödavatest õlidest, tselluloosist tahma eemaldamine, želatiinide eemaldamine želatiinides, vedel suhkur, paks mahla, maisisiirupi poleerimine, tärklise töötlemine, piimatöötlemine ja karastusjoogid. Paljud INOCO-filtri kotid vastavad FDA-le ja isegi EMÜ toiduainete töötlemise standarditele ning vastavad nende rakenduste unikaalsetele ja mitmekesistele nõudmistele.

产品 说明 模板 243208.png

Metallitöö

Hüdraulikaõli filtreerimine, eeltöötlussüsteemi filtreerimine, väärismetallide taaskasutamine, metallitöötlemisvedelikud ja joonistusühendid. Osade puhastamise masinad kasutavad meie filterkotte, et vähendada osade jääkide mustust.

产品 说明 模板 243559.png

Naftakeemiatooted

Määrdeõlide filtrid, kütuse lisandid, tõhustatud õli taaskasutamine, amiinilahuste filtreerimine, glükooli vedelike filtreerimine, gaasipuhastusprotsessid, destilleerimis- ja pragunemisprotsessid, amiinseibid, offshore filtrijaamad, õli puurimine ja süstimisvedelikud.

产品 说明 模板 243963.png

Värv ja lakk

Aglomeraatide eemaldamine, värvikoagulaatide eemaldamine, lahusti filtreerimine, säilitusainete eemaldamine, täitmisliinid ja värvi segamisliinid, monomeeride puhastamine.

产品 说明 模板 244272.png

Farmaatsia

Kallite toimeainete taaskasutamine, katalüsaatori taasaktiivsus, aktiivse süsiniku puhastamine ja eemaldamine, želatiinide, hormoonide, vitamiiniekstraktide filtreerimine, taimsete segude poleerimine, valgu eemaldamine plasmast, soolalahuste filtreerimine.

产品 说明 模板 244655.png

Vaigud, plastmaterjalid, trükivärvid ja kate

Õli- ja polümeeride filtreerimine, dispersioonid, polümerisatsiooni partiid, katete vaigud, plastide segamine, trükivärvide töötlemine, paberi kattekihid, kõrge puhtusega tindijäätmete filtreerimine.

产品 说明 模板 245015.png

Veepuhastus

Veekvaliteedi puhastamine, veetöötlusrajatised, niisutus eemaldamine, torustiku eemaldamine, liiva ja vetikate eemaldamine merel, ioonvahetusvaikude taastamine, kaltsiumi ladestamine, veetöötluses kasutatavate kemikaalide filtreerimine, tolmu eemaldamine jahutusvarustuse seadmetest. Pinnavee filtreerimine on ala, kus traditsiooniliselt domineerib kassettide filtreerimine. Nüüd on INOCO kõrgefektiivsete filterkottide kõrge efektiivsus ja pika eluea saamine kulutõhusad alternatiivid kallitele kassettidele.

 


Küsitlus