Roostevabast terasest korvfilter

1. Roostevabast terasest korvi filter Tutvustus Metallfilterkorv on korduvkasutatav puhastustöödega ja odavam filtrimaterjalide tarbimine. See võib ilmselgelt pikendada põhiseadmete kasutusiga, parandada töökindlust ja vältida kulukate süsteemi seisakuid. INOBS filter töötab ka ...

Toote üksikasjad

1. Roostevabast terasest korvi filter. Sissejuhatus

Metallfilterkorv on puhastamiseks korduvalt kasutatav ja kulub vähem filtriandmete tarbimist. See võib ilmselgelt pikendada põhiseadmete kasutusiga, parandada töökindlust ja vältida kulukate süsteemi seisakuid. INOBS-filter töötab hästi ka otsese suurte osakeste filtritena. Metallfilterkorv on puhastamiseks korduvalt kasutatav ja kulub vähem filtermeedia tarbimist.

image001


2.INOCO kahekordne korvfiltri spetsifikatsioon

Kahekordne korvfilter, mida nimetatakse ka kahekordse korvfilteriks, koosneb peamiselt kahest korvifilterist, millel on uudne struktuur, hea tihendus, suur vooluhulk, lihtne töö, lai kasutusala, tugev kohanemisvõime ja mitmeotstarbeline filtreerimisseade. Eriti väikese libiseva külje tõenäosusega tagage filtri täpsus ja kiiresti vahetage filterkorvi. Põhimõtteliselt ei ole materiaalset tarbimist, vähendada tegevuskulusid.

3.Advantage

■ Süvistusfilter võib varustada erineva hulga elementidega, et tagada maksimaalne filtreerimisala igas filtri korpuse rakenduses, et töötamise ajal oleks väikseim rõhukadu.

■ Kõrge voolukiirus

■ Rigid filterelemendid ja valikuvõimalused

■ Täiesti automaatne ise puhastamine, see on automaatne filter

■ lihtne, usaldusväärne ja majanduslik

image003Küsitlus