Roostevabast terasest Liquid Filter

1. roostevabast terasest vedel filter Sissejuhatus roostevabast terasest filter kasutatakse laialdaselt metallurgia, keemia, nafta, ravimite, toidu, kaevandamine, elektrienergia ja linna veevarustus. Näiteks tööstusliku heitvee filtreerimise tsirkuleeriva vee, regenereerimine emulsiooni, filtreerimise ravi...

Toote üksikasjad

1. roostevabast terasest vedel filter tutvustus

Roostevabast terasest filter kasutatakse laialdaselt metallurgia, keemia, nafta, ravimite, toidu, kaevandamine, elektrienergia ja linna veevarustus. Nagu tööstuslik heitvesi, filtreerimise tsirkuleeriva vee, uuenemine emulsiooni, filtreerimise ravi õlijäätmete, pidevvaluks veesüsteemi metallurgiatööstuses, kõrgahju, veesüsteemi vesi vala süsteemi kõrgsurve vesi. On arenenud, tõhus ja lihtne kasutada automaatse filtreerimise seade.


2. tehnilised parameetrid

image001

image002

 

3. ise Filtreerimisprotsessi puhastamine

Kui rõhkude ja torujuhtme jõuab esitatud väärtus, alustab filtri puhastusprotsessi. Isepuhastuv kogu protsess sisaldab kahte sammu: äravoolu ventiil avaneb; kaks roostevabast terasest harjad, mis on ajendatud mootori sees on kõrvale lükata lisandeid, mis oli kaetud silma ja siis lisandid on tühi äravoolu Valve... Puhastamise protsess kestab umbes 15-60 minutit, selle aja jooksul kogu filtreerimise süsteem ei peatu voolav ja kontrolli juhtpuldi.

Juhtimine: on kolm selle mudeli, aeg, rõhk ja PLC kontrolli.

 

4. äriühingu verstapostid

1996 Wuxi Aochi filtreerimise Equipment Co, Ltd asutati Wuxi ja sai esimene ettevõte toota välismaa äriühingu Wuxi OEM-tooteid.

2007 Wuxi Aochi ümber ja YNT loodi, mis on tootmise ja müügi filtrite ja Filterelemendi.

2011 asutatud Nantong taim filtri element tootmise baasi.

2012 asutatud Yuhua taim, projekteerimine ja tootmine automaatse filtreerimise süsteem.

2014 ümber Guangzhou dingsuo, asutatud YNT anti-corrossion seadmed corp.


image004

 


Küsitlus