Roostevabast terasest vedelike kiht

1. Roostevabast terasest vedelküte Sissejuhatus Roostevabast terasest filtrit kasutatakse laialdaselt metallurgias, keemias, nafta, meditsiinis, toidus, kaevanduses, elektrienergia ja linna veevarustuses. Näiteks tööstuslikud heitveed, tsirkuleeriva vee filtreerimine, emulsiooni regenereerimine, filtreerimine ...

Toote üksikasjad

1. Roostevabast terasest vedelkütus Sissejuhatus

Roostevabast terasest filtrit kasutatakse laialdaselt metallurgias, keemias, nafta, meditsiinis, toidus, kaevanduses, elektrienergia ja linna veevarustuses. Näiteks tööstuslik reovesi, tsirkuleeriva vee filtreerimine, emulsiooni regenereerimine, õlijäätmete filtreerimine, metallurgiatööstuse pidev valamise vesisüsteem, kõrgahju veesüsteem, kõrgsurvevett katlakivi eemaldamise süsteem. See on arenenud, tõhus ja hõlpsasti kasutatav automaatne filtreerimisseade.

image001(001)

2. Meie eelised

a. Lühim tarneaeg: ühe konteineri puhul 15-20 päeva. Pakume ka mõningaid standardsuurusega torusid ja vardasid, kui vajate 3-5 tk, võime varsti tarnida.

b. Ohutu pakkimine: enne transportimist jaotatakse torudele ja vardadele roostevastane õli, sisepinna kaitsmiseks plastkorgid toruotsadel, iga varda tuleb kaitsta papist toruga. Lõpuks pakendatakse merekõlbmatu pakendiga või puidust karpi.

c. Parim müügijärgne teenindus: üle 60% toodetest müüakse Kagu-Aasias, Lähis-Idas ja Euroopas ning kõik tooted on usaldusväärsed kohalike ja välismaiste klientide poolt.

3. TEIE TEENUS

a. Pakume tasuta tehnilist teenust AHU filtri kohta

b.Free kohapealne turism ja meie tehase tutvustus

c. Pakume protsessi kujundamist ja valideerimist tasuta

d.Me võime garanteerida proovide ja kaupade õigeaegse kättetoimetamise

e.Close jälgib kõiki tellimusi konkreetse isiku poolt ja hoiab kliente õigeaegselt teavitatud

f.Kõik müügijärgne taotlus vastatakse 24 tunni jooksul

1

2

3Küsitlus