Roostevabast terasest vee filtri korpus

1. roostevabast terasest vesi filtri korpus Sissejuhatus See koosneb kolme osad: kott, eluase, toetades korv ja filter kotid. Vastavalt voolukiirus, võib kasutada mitu kotti kott korpusesse. Esiteks vedelik sõlmib korpuse sisse, küljel või peal viidava, ja...

Toote üksikasjad

1. roostevabast terasest vee filter korpuses tutvustus

Sisaldab kolm osa: kott eluase, toetades korv ja filter kotid. Vastavalt voolukiirus, võib kasutada mitu kotti kott korpusesse. Esmalt vedelik sõlmida korpuse sisse, mis võib pool või üleval ja seejärel voolavad filter kott, mis on toestatud korvi.


image001

2. taotlus

a.Automatic ise puhastamise kurn saab kasutada peaaegu kõiki tööstus-ja veevarustus, nagu veepuhasti vee puhastatud süsteem, vee vastik, lõhn soolase veega, mida kasutatakse jahutus, töötlemise ja kaitse tuletõrje. See filter juhtimise süsteemi saab tagada veevarude tsükli ja säästa kulusid.

b.This mehaaniliselt puhastada filtreid kasutatakse laialdaselt töötlev tööstus kaitsta soojusvaheteid, torujuhtme pump, jäätmete ringlussevõtu veetöötlussüsteemi jne.

c. kõrge voolukulude mehaaniliselt puhastada filtrid saab elektrienergia valdkonnas kaitsta soojusvaheteid, torujuhtme pump, veega pihustamise otsik, reovee ringlussevõtu süsteemi jne.

 

3. meie teenus

a.We pakuvad tasuta tehnilise teenistuse kohta harja filtri-ja rakendus.

B.ELi hotelli touring ja kasutuselevõtt meie tehases.

c.We pakuvad tasuta protsessi disain ja valideerimine.

d.We garanteerida kauba õigeaegne kohaletoimetamine.

kõik tellimused õigeaegselt teavitada eriline inimene ja hoida klientide e.Close järelkontrolli.

f.All hooldus taotluse vastatakse 24 tunni jooksul.

1

image003_03image003_04image003_05Küsitlus