Roostevabast terasest veefiltrid

1.Stainless steel water filter Sissejuhatus See on täiustatud, tõhus ja hõlpsasti kasutatav automaatne filtreerimisseadis. Nagu tööstuslikud heitveed, tsirkuleeriva vee filtreerimine, emulsiooni regenereerimine, õlijäätmete filtreerimine, pidev valamise süsteem metallurgia ...

Toote üksikasjad

1.Stainless steel water filter Tutvustus

See on arenenud, tõhus ja hõlpsasti kasutatav automaatne filtreerimisseade. Nende hulka kuuluvad tööstuslikud heitveed, tsirkuleeriva vee filtreerimine, emulsiooni regenereerimine, õlijäätmete filtreerimine, metallurgiatööstuse pidev valutussüsteem, kõrgahju vesisüsteem, vee eemaldamine süsteem kõrge rõhu all oleva veega.

image001(001)


2. Tööpõhimõte

■ filtreerimise protsess

filtreerimata vedelik voolab elementfiltri põhjale ja läbib filtri elementi väljastpoolt sisemusse. Seejärel jäävad lisandid elemendi välisküljele. Lisandite kogumisel moodustub filtri kook järk-järgult. Mis võiks eemaldada väiksemaid osakesi.

■ Tagasipesuse protsess

Seljapesuprotsess algab siis, kui filtrid jõuavad seatud diferentsiaalrõhuni või ajast.

Diferentsiaalrõhu saatja väljundib diferentsiaalrõhu signaali, käivitab programmeeritava kontrolleri, PLC-programm väljundab signaali klapi ajamile ja tühjendusventiil avatakse, vedelik pöördub tagasi ja läbib elemente, puhastatakse elementpinna osakestefiltri kook.

3. Meie teenus

a.nõu pakkuda tehnilist disaini ja lahendusi;

b.New tehase ehitusjuhised;

c. mittestandardsete seadmete kavandamine ja tootmine;

d.professionaalne tehniline väljaõpe ja juhendid kohapeal vastavalt lepingule;

e.varustuse tarvikud igal ajal;

f.Tele tehniline nõustamine ja teenused;

g.Muud spetsiaalne tehniline teenistus vastavalt kliendi nõuetele.

image003Küsitlus