Top kott filter eluase tööstuslike filtritega

Top eluaseme toomine kõrgtehnoloogilist top-filter täiustatud disainiga kott filter tagab silmapaistva Filtrimistõhusus, sobib ranget nõuet kombinatsioon tasumata filtreerimise tulemuslikkuse, kõrge töökindlus ja mugav toimimine. Sobib karm...

Toote üksikasjad

Top kotti filtri korpusSissejuhatus

Suure jõudlusega top-in filter arenenud disain tagab silmapaistva Filtrimistõhusus, sobib ranget nõuet täitmata filtreerimise tulemuslikkuse, kõrge töökindlus ja mugav toimimine.
Sobib karm filtreerimise nõuetele. Min vedelik, ilma mugavam, et asendada filter kotid pakkuda suurepärane katmine. Top küünarnuki disain lasta sisselaske vedeliku sujuv ja stabiilne.
   

Funktsioon 

Top ja esikaas struktuur
Üldiselt top impaction ja sellest katta
Pöörleva aasapoldi
Elektrolüütiline poleerimine löödud filtri ostukorvi
Jalg reguleeritav tugi
Lihtne ja kiire muuta kotid
Leki katmine
Mugav ja kindel kiire Ava seadme
Parim filter kotti toetust ja lihtne puhastada
Kindlal alusel ja reguleeritav struktuur


图片4.png

SPETSIFIKATSIOONID 

Kott filter standardiseeritud teavet Top
Tüüp: vedelik voolab top, sealt alt
Töö surve: 0,3 Mpa ~ 0.8Mpa
Materjal: SS304, SS316L
Ja läbimõõt: 2"(DN50) äärik ühendus, 1/4" vent ja manomeetri otsik. Reguleeritav tõste- ja põhikonsooli paigaldamiseks.
Pinnatöötlus: liiva lõhkamine või poleerimine. Valik saab õõnes palli või sisseehitatud tugi ja Küte jope

 


REF standard:

HG21637-91, GB150-2011

Ääriku standard:

HG GB SH HGJ JB ANSI JIS.

Ühenduse tüüp:

niit, hoop, äärik.

Sisselaske & outlet:

1-1/2".

Äravoolu suurust:

1/4".

Filter kott Mudel:

1# 2# 3#, 4#.

Filtreerimine täpsus:

0.5um-800um.

Ettenähtud rõhuga:

1.6Mpa.

Kavandatud temperatuur:

120℃.

Pinnatöötlus:

klaaskuul liiva lööklaine; Poola; sanitaar-tasandil, Poola

图片2.png


Valiku
 

 Drawing for top in bag filter.jpg 


     Mudel

Koti suurus

Vooluhulk
M3/H

Shell kõrgus
(MM)

Mahub
(MM)

Shell läbimõõt
(MM)

Koti läbimõõt
(MM)

Sisselaske & outlet

SGD-IN-1

1

20

500

12V

219

170

S1-4''

SGD-IN-2

2

40

700

1070

219

170

S1-4''

                                 
 Taotlus

 

 

 

产品说明模板 254114.png

 

Auto

Eeltöötlus saun filtreerimist, filtreerimine E-mantel, Ülekuub ja clearcoat, krunt, värvi ring line filtreid, detailide puhastamise vedelike, joonistus ühendid, määrdeained, metallitöötlemisvedelikes ja pump sisselaske filtrid.

 

 

 

产品说明模板 254459.png

 

Kemikaali

Katalüsaator taastamise eemaldamist toru skaala, poleerimise protsessi Vesipõhised vedelikku, leelised, happed ja lahustid, filtreerimise emulsioonide ja dispersioonid, geel vaikude eemaldamisel. Aktiivsüsi või katalüsaatori eemaldamise peenkemikaalide tööstuses on tüüpiline näide keemilise töötlemise nõudlik kohaldamise. INOCO Filter kotid kokku need koos pikk kasutusiga ja usaldusväärsus kõrge Filtrimistõhusus esitatavate nõuete.

 

 

 

产品说明模板 255038.png

 

Elektroonika

Vahvel ja chip töötlemiseks, elektroonilise ofort vann, foto- keemilised poleerimine ja highpurity vee filtreerimise ja prefiltration membraani filtreerimise protsesside nende kulutasuvuse parandamiseks. INOCO Filter kotid näitavad selle nõuetekohast puhtust ning järjekindel.

 

 

 

产品说明模板 255469.png

 

Toit ja jook

Poleerimine filtreerimise vein, kanged alkohoolsed joogid ja õlu, osakesed: toiduõlid,: tselluloos, Lima eemaldamine želatiini, vedel suhkur, paksu mahla, tahma eemaldamine corn siirup poleerimine, tärklise töötlemise, piima töötlemine ja karastusjoogid. Paljud INOCO Filter kotid vastavad FDA ja isegi EMÜ toiduainete töötlemise standardite ja saab rahuldada ainulaadset ja mitmekesist rakendus.

 

 

 

产品说明模板 256007.png

 

Metallitööstus

Hüdroõli filtreerimise, eeltöötlus süsteemi filtreerimine, väärismetalle, metallitöötlemisvedelikes ja joonistus ühendid. Detailide puhastamise masinad kasutada meie filtri kotid jäänud mustuse osadel minimeerimine.

 

 

 

产品说明模板 256358.png

 

Naftakeemia

Filtreerimise lube õli, kütuse lisaainete, täiustatud õli, filtreerimise amine lahendusi, filtreerimise glükooli vedeliku, gaasi puhastusprotsessi, destilleerimise ja lõhenemist protsessid, amine seibid, kaasneva filter jaamad, naftatööstuses ja süsti vedelikke.

 

 

 

产品说明模板 256762.png

 

Värv ja lakk

Eemaldamine kämpude, neilt värvi eemaldamiseks kalgendub, lahuse filtrimise, hoiuruum saasteainete, spetsiaalsed ja värvi segamine read, monomeer puhastamine.

 

 

 

产品说明模板 257071.png

 

Farmaatsia

Taastamine kallis toimeained, katalüsaator uuesti covery, aktiivsüsi puhastamine ja eemaldamine, filtreerimise želatiini, hormoonid, vitamiin ekstraktid, taimsete segude lihvimist, valgu eemaldamist plasma, filtreerimise füsioloogilise lahusega.

 

 

 

产品说明模板 257454.png

 

Vaigud, plastist, tindid ja katted

Õli ja polümeeri filtreerimise, dispersioonid, polümerisatsioon partiid, vaigud saab katted, plasti liitmine, trükivärv, plastide töötlemise, paberi katmisel, kõrge puhtusastmega juga-vedelike filtreerimine.

 

 

 

产品说明模板 257814.png

 

Vee töötlemine

Noh vee filtreerimise, vesi, eemaldamine, toru katlakivi eemaldamine, liiva ja vetikate väljavõtmist merevesi, ioonivahetus vaik taastamine, hoiuste väljavoolu ja vee töötlemiseks kasutatavate kemikaalide filtreerimise, tolmu eemaldamine jahutus torn paigaldamise määrusi. Vee filtreerimise on traditsiooniliselt domineerib cartridge filtreerimine. Nüüd, suure tõhususega ja pika eluea INOCO kõrge jõudluse Filter kotid on kallis padrunit alternatiivi.

 


Küsitlus