Triple Action staatiline mikser

1. triple Action staatiline mikser Sissejuhatus ühtsuse vedelik-vedelik faasi ja vedelik-tahke faas on järgmine: σ X ≤ 1 - 5%. See on sobilik segamine, reaktsioon, imendumist, survevaluseadmed, värvi, soojust üleandmise ja muude protsesside keemia-, nafta...

Toote üksikasjad

1. triple Action staatiline mikser tutvustus

Vedelik-vedelik faasi ja vedelik-tahke faasi ühtsuse koefitsient on järgmine: σ X ≤ 1 - 5%. See sobib segamine, reaktsioon, imendumist, survevaluseadmed, värvi, soojust üleandmise ja muude protsesside keemia, nafta, farmaatsia, toidu, trahvi keemia-, plasti töötlemine, keskkonnakaitse, sünteetilisest kiust, kaevandus- ja metallurgia- ja teistes valdkondades ja eriti sobiv suure viskoossusega meedia koos suhteline vool ja lisandite juures kuni 10 sentipuaasi viskoossust.

image001


2. taotlus

Sobiva viskoossusega kuni 106 CP

Vedelik-vedelik, vedelik-tahked reaktsioon, kaevandamine, imendumist, plastist värvi sobitamise, väljapressimist, soojuse edastusprotsessi. Eriti sobiv väikest voolu viskoossusega keskmise lisanditega.

Nafta, keemia, mida kohaldatakse hea keemilise, plastist väljapressimist, keskkonnakaitse, metallurgia ja teistele tööstussektoritele kõrge viskoossusega segude.


3. KKK

Vajan sinu asemel jääda paar päeva, a.If on see võimalik broneerida hotelli minu jaoks?

A: alati on minu rõõm, Hotell broneerida pileteid on saadaval.

b. umbes müügijärgne teenindus, kuidas aitab lahendada probleeme esines oma ülemere kliendi aega?

Re: meie masina garantii on tavaliselt 12 kuud, selle aja jooksul, kutsume kokku rahvusvahelist ekspressvedu, veendumaks, et Asenda osad tarnitakse kiiresti.

Kvaliteedi garantii: 12 kuud pärast operatsiooni, kuid mitte rohkem kui 18 kuud pärast seadme olnud seadmed on tarnitud (garantii ei hõlma tarbida osad).

c. Kuidas ma saan usaldada oma firma?

Re: 10-aastat-professionaalse kujundusega saame pakkuda teile sobivat soovitust ja soodsa hinnaga

d. hinnata kolmanda osapoole, siseriiklikele patentidele ja CE, ISO, ASME kõik seadmed.

e. meie masina jaoks teeme väga hästi keevitus tsooni ja pinnatöötlus.

image003

 


Küsitlus