Kuiv gaasi filtrisüsteem

Kuiva gaasi filtri sisseviimine LCN-1 kuivgaasi filter on kõrge efektiivsusega filteranum tolmuosakeste eemaldamiseks filtrimisõhust. Seda kasutatakse tolmu, tahkete osakeste ja rooste eemaldamiseks gaasi filtreerimissüsteemis. Need gaasiküttel kasutavad täiustatud ja usaldusväärset õhufiltrit, et saavutada ...

Toote üksikasjad

Kuiv gaasifiltri sissejuhatus

LCN-1 kuivade gaasifilter on kõrge efektiivsusega filteranum tolmuosakeste eemaldamiseks filtrimisõhust. Seda kasutatakse tolmu, tahkete osakeste ja rooste eemaldamiseks gaasi filtreerimissüsteemis. Need gaasiümbrised kasutavad täiustatud ja usaldusväärset õhufilterit, et saavutada kassettõhufiltri parim tulemus. Lai valik filtreerimismaterjali, nagu ultraheitsev klaaskiud, polüester, mitmekihiline klaaskiud, polüpropüleen, nailon jne. Õhufiltri kasseti valiku valik põhineb erinevatel töötingimustel, näiteks filtreerimissöötmel, töötemperatuuril, töötamisel rõhk või DP.

gaasi filtreerimise süsteem.jpg 

Tööpõhimõte

Pärast tolmu sisaldavate gaaside lisamist kasseti õhufiltrisse satuvad suured osakesed filtri sees oleva deflektoriga ja hakkavad sellest eralduma maagaasist. peened tahked osakesed eemaldatakse, kui gaasivool väljastpoolt läbi filterelemendi. Lõpuks puhastatud gaas, mis väljub kuiva gaasifiltrist.
Filtri kasseti vahetamiseks avage ja sulgege seadme üks ots, kasutades kiiret avamist pime- või pime äärikut. Kiire avatud sulgemise kasutamine võib reaalajas kiirelt sisse või välja lülitada, lihtsalt vajab kolme minuti pikkust, et säästa aega ja vältida filtri elementide vahetamisel turvariski.

Tehnilised parameetrid

■ Valmistatud standard: GB150 või ASME
■ Laeva materjal: CS, roostevaba teras (palun tuletage meelde, kui temperatuur ületab 60 ℃)
■ Filtri täpsus: 0,1 um, 1 um, 2 um, 3 um, 5 um, 10 um
■ filtreerimise efektiivsus: 99,98%
■ Paigaldamine: vertikaalne või horisontaalne

Taotlus

■ Gaasi tolmu eemaldamine
■ Eemaldage kuivatusaine osakesed kuivatamise voodist allavoolu
■ Katalüsaatorosakeste eemaldamine katalüsaatorvoodist allavoolu
■ Mõõtmis- ja reguleerimisjaamade jaoks
■ linna gaasi jaotussüsteemi jaoks
■ Järgnevate seadmete kaitse

KKK-d

1. Kuidas saaksin oma tehase juurde pääseda?

V: Meie tehas asub Shanghai lennujaama lähedal, me võime sind lennujaamas sinna tuua.

2. Mis on teie minimaalse tellimuse kogus, kas saate mulle proovid saata?

A: Meie minimaalne kogus on 1 komplekt, sest meie toode on masinaseadmetega, on teile raske proove saata, aga saame teile kataloogi saata, tervitame teid, et külastage meie firma.

3. Mis on teie masina tarnimise aeg?

A. Üldiselt on meie masina tarnetähtaeg umbes 30 päeva, kohandatud masin toimetatakse läbirääkimisteks meie klientidega.

4. Kuna laevandusaeg võtab kaua aega, kuidas saate veenduda, et masin ei puruneks?

A: Meie masin on pakendatud filmile, et masin saaks klientidele sujuvalt tarnida, kasutame masinat konteineri abil terastraadiga.

5. Millise müügijärgse teeninduse ajal saate lahendada teie välismaal asuva kliendi probleemid?

A. Meie masina garantii on tavaliselt 12 kuud. Selle aja jooksul korraldame rahvusvahelise ekspressi viivitamatult, tagamaks, et asendusosakesed tarnitakse nii kiiresti kui võimalik.

Kvaliteedi garantii: 12 kuud pärast seadme kasutamist, kuid mitte hiljem kui 18 kuud pärast seadme tarnimist (garantii ei sisalda tarbitavaid osi).

6. Kuidas teenin järelteenust?

V: Vastame probleemi, mida meid tekitavad. Kui tegemist on meestega tehtud probleemidega, saadame ka varuosi, kuid see on laetud. Mis tahes probleem, saate helistada meile otse.


图片 6.png


Küsitlus