Käsitsi pintsli filter Veefiltri elemendid

Käsitsi harja filtri sissejuhatus Käsitsi harja filtrit kasutatakse gaasijuhtme protsessis, et eemaldada vedelikus lisandeid efektiivselt. Tavaliselt paigaldatakse torustikus rooste, liiva ja muude tahketest lisanditest vedeliku filtris, et kaitsta torustike kahjustusi ja ...

Toote üksikasjad

Käsitsi harja filtri tutvustus  

Torujuhtme protsessis kasutatakse käsitsi harja filtrit, et vedelikus lisandeid tõhusalt eemaldada. Tavaliselt paigaldatakse torustikus torustikus rooste, liiva ja muude tahketest lisanditest vedelikfiltriga, et kaitsta torustike kahjustamist ja blokeerimist, mis muudab seadme, kompressorite, pumpade, ventiilide, tööriista tööks ja normaalseks töötamiseks. Nii et käsitsi harjafilter on tähtis masin, et saavutada stabiilne protsess ja tagada tootmine ohutult.
Käsitsi harjafiltri abil kasutage pintsli ja pintslihoidjat filtri ekraanil, et eemaldada määrdunud, lisanditest ja muudest osakestest, seejärel tühjendusventiililt.

Tehnilised andmed

Disaini kood: HG / T20592
Materjal: SS304, SS316L
Disaini rõhk: 1,0 Mpa
Disaini temperatuur: 80 ℃
Tihendmaterjal: NBR


Mudel

Vooluhulk

Sisse- ja väljalaskeava läbimõõt

Korpuse läbimõõt

INOCO-XF-M-20

20m3 / h

DN50

159

INOCO-XF-M-30

30m3 / h

DN80

219

INOCO-XF-M-50

50m3 / h

DN100

273

 

Pöördumine

● Tööstuslik vee filtreerimise rakendus

Seda harjafiltrit kasutatakse laialdaselt jahutusvee filtreerimisel, kaitseb dušši düüsi, reovee kolmetöötlust, munitsipaalvete taaskasutamist, ladustamisvee puhastamist, eelfiltreerimist enne RO-süsteemi, happekarbimist, paberi valge veefiltreerimist, pritsevormimismasinat; Pasteuriseerimissüsteem; Vaakumpumbasüsteem; Õhukompressorsüsteem; Pidev valamise süsteem; Veetöötlus; Kütmise ja kütmise jahutussüsteem.

● Põllumajandus Niisutusfiltreerimise rakendus

Isepuhastav harjafilter on varustatud roostevabast terasest veefiltri korpusest ja 200-mikronilisest filtermaterjalist, mis omab parimat efektiivsust jõgede puhastamisel, et eemaldada lehed, liiv, tahked ained ja suspendeeritud tahked ained. Näiteks maa-alune vesi, linna vesi, jõgi, järv, merevesi, aed, lasteaed, kasvuhoone, golfiväljakud, park.


图片3.png

Meie eelised

a. Ulatuslik tootmiskogemus: me oleme spetsialiseerunud automaatse isepuhastuvfiltriga, nagu näiteks harjafilter, kaabitsfilter, roostevabast terasest veefiltri korpus, backwash filter, kottfilterkorpus ja kassetifiltri korpus, millel on kümne aasta kogemus.
b. Täispuhumisfiltri tootmisrajatised: omavad täppis-radiaalpuurimismasinat, plaatide painutusrullid, treipink, lihvimismasina freespink, puurimis- ja freesmasin, CNC plasmalõikamismasin, inverter pulss argooniga kaar keevitusseade, inverter sulatamine polaargaasi varjestatud keevitusseade, keevitus manipulaator, Co2 gaasiga varjestatud keevitusmasin, isereguleeritav rataste riiul, sõidu- ja muu täiustatud varustus.
c. Pintsliga isepuhastuva filtri testimisseadmed: röntgenikiirte detektor, elektriline hüdrauliline testpump, venitusarmatuur jms, vajadusel saab seadmete kontot saata.
d. Meie tehnikud teevad nende masinate regulaarseid hooldustöid, et tagada nende töö hästi.
图片4.png

KKK-d

1. Kas masinat saab kohandada vastavalt meie vajadustele, näiteks panna meie logo?
A: Kindlasti saab meie masinat vastavalt teie vajadustele kohandada. Teie logo on ka saadaval.
2. Millise müügijärgse teenuse osas saate lahendada oma välismaal asuva kliendi probleemid õigeaegselt?
A. Meie masina garantii on tavaliselt 12 kuud. Selle aja jooksul korraldame rahvusvahelise ekspressi viivitamatult, tagamaks, et asendusosakesed tarnitakse nii kiiresti kui võimalik.
Kvaliteedi garantii: 12 kuud pärast seadme kasutamist, kuid mitte hiljem kui 18 kuud pärast seadme tarnimist (garantii ei sisalda tarbitavaid osi).
3. Kas teie hind on konkurentsivõimeline?
A: Ainult hea kvaliteediga masin, mida me tarnime. Kindlasti anname teile parimat tehasehinna, mis põhineb kõrgemal tootel ja teenindusel.
4. Milliseid maksetingimusi te aktsepteerite?
A: T / T või L / C või West Union või Moneygram või Paypal, teised on teretulnud.
5.Kuidas on teie kaupade kvaliteet?
A. Me tegime koostööd paljude aastate jooksul paljude maailmaklassiga, näiteks Conoco Phillips, Shell, Fluor, Sinopec, PetroChina, Samsungi insener, BASF, Bayer, Worlypesons jne.
Meie tooted said klientidelt hea vastuse.
6. Mis varustus teil on NDT inspekteerimiseks?
V: Meil ​​on ultraheli veakadetšer, minimaalne magnetiline jakidetektor, magnetandur ja tungimise detektor.


图片1.png

Küsitlus