Õhuvee eraldajafilter

1.Avavee separaatori filter Sissejuhatus Õli-vee eraldusprotsessis on korpus varustatud koeensatsioonikassettidega ja eralduskassettidega, kui keskkond voolab läbi selle sisemise, siis toimub nelja protsessi filtreerimine, koaleerumine, lahutamine, eraldamine, et realiseerida ...

Toote üksikasjad

1.Avavee separaatori filter Sissejuhatus

Õli-vee eraldusprotsessis on kest varustatud koeensatsioonikassettide ja eralduskassettidega, kui keskkond voolab läbi selle sisemise, siis toimub neli protsesside filtreerimist, koalesteerumist, asustamist, eraldamist, et saavutada niiskuse, keskmise leelise eemaldamine. ja vees lahustuv orgaaniline happe sool jne.

image001


2.Funktsioonid

Esmalt väljastpoolt ja väljastpoolt voolavad söötmed voolavad läbi koeensentsikassettide, see kassettidel on eriline kahekordne funktsioon filtreerimise ja koalestseerumise korral, kõige täpsem filtreeriv kiht sisemistest koeensatsioonikassettidest võib tõhusalt blokeerida osakeste lisandeid, eriti pealtkuivatavaid lisandeid, millel on selline emulgeerimisstabiilsus. rauaoksiidina ja raudsulfiidina jne. on parem ka järgnevas demulsifitseerimis- ja koalestseerumisfunktsioonis. Pärast filtreerimiskeskkonna voolamist koalestseeruvasse demulsifikatsioonikihti, saab selle erimaterjal teha demulsifikatsiooni, siis peened ja vabad veed moodustavad suure languse. „gravitatsioon, väiksema suuruse langus voolab kandjaga eralduskassettidesse. Eralduskassetid on valmistatud patendi tehnoloogia materjalidest, millel on hea hüdrofoobne jõudlus. kui söötme väljastpoolt voolavad söötmed eraldavad kassetid, lase ainult kandja läbida, väikesed tilgad on täielikult tõhusalt kinni haaratud kassetid väljastpoolt, ning seostuvad suurte tilkadena, eraldades seega veel vee.


3.Struktuur

Vedeliku-vedeliku koostoime eraldaja on varustatud kahe rühma erinevate funktsioonidega kassettidega sisemises; separaatori korpus on metallist korpus ja varustatud hoova mõõturiga, manomeetriga, ventilatsiooniklapiga, äravooluklapiga, online-näidisliidetega ja muude lisatarvikutega.

image003


Küsitlus