Diislikütuse filter

1.Diesel Fuel Strainer Sissejuhatus Õli-vee eraldusprotsessis on korpus varustatud koalestsentsikassettidega ja eralduskassettidega, kui keskkond voolab läbi selle sisemise, siis toimub nelja protsessi filtreerimine, koalesteerumine, lahendamine, eraldamine, et saavutada ...

Toote üksikasjad

1.Diesel Fuel Strainer Sissejuhatus

Õli-vee eraldusprotsessis on kest varustatud koeensatsioonikassettide ja eralduskassettidega, kui keskkond voolab läbi selle sisemise, siis toimub nelja protsessi filtreerimine, koaleerumine, asustus, eraldamine, et saavutada niiskuse, keskmise leelise eemaldamine. ja vees lahustuv orgaaniline happe sool jne.

Saadetis.    

image001


2. Protsessi vool

1. soovitamaks koalestseerumiskassettide kasutusea pikendamiseks ja veetustõhususe parandamiseks, soovitame lisada eelfilter koeensentsfiltri eraldaja esiküljele. Eelfiltri peamist eesmärki kasutatakse keskmise suurusega lisandite ja rauaoksiidi, raudsulfiidi ja muude kahjulike lisandite tahkete osakeste eemaldamiseks.
2. Iga seade on konstrueeritud ümbersõiduga, mis on mugavad asenduskassettides, ning veenduge, et süsteem töötab pidevalt.
3. Iga seadme põhjas on kolm äravoolu, mis soodustab mustuse eemaldamist ja lisandite eraldumist.


3.Meie teenus

Ø pakkuda tehnilist lahendust ja lahendusi;

Ø uue tehase ehitusjuhised;

Ø mittestandardsete seadmete projekteerimine ja tootmine;

Ø kutsetehniline koolitus ja juhendamine kohapeal vastavalt lepingule.

image003_01image003_02

  


Küsitlus