Kuivgaasi filter

1.Kasutusgaasi filter Sissejuhatus Seda kasutatakse tolmu, tahkete osakeste ja rooste eemaldamiseks gaasifiltrisüsteemis. See gaasifiltrid kasutavad täiustatud ja usaldusväärset õhufiltri padrunit, et saavutada kasseti õhufiltri parim jõudlus. Lai valik filtrikasseti materjale, näiteks ...

Toote üksikasjad

1.Kasutatud gaasifilter Sissejuhatus

Seda kasutatakse tolmu, tahkete osakeste ja rooste eemaldamiseks gaasifiltrisüsteemis. See gaasifiltrid kasutavad täiustatud ja usaldusväärset õhufiltri padrunit, et saavutada kasseti õhufiltri parim jõudlus. Lai valik filtrikassettide materjale, nagu näiteks väga peen klaaskiud, polüester, mitmekihiline klaaskiud, polüpropüleen, nailon jne. Õhufiltri kasseti valiku valik põhineb erinevatel töötingimustel, nagu filtreerimisvahendid, töötemperatuur, töötamine surve või DP.

image001


2.Põllumajanduse niisutusfiltrimine Rakendus

Isepuhastuv harjafilter on varustatud roostevabast terasest veefiltri korpusega ja 200 mikroni filtrimaterjaliga, millel on parim tulemus jõevee puhastamisel, et eemaldada lehed, liiv, tahked ained ja suspendeeritud tahked ained. Näiteks maa-alune vesi, munitsipaalvesi, jõgi, järv, merevesi, aed, lasteaed, kasvuhoone, golfiväljakud, park.

3.KKK

a. Kuna tarneperiood kestab kaua, siis kuidas te saate veenduda, et masin ei puruneks?

V: Meie masin on kile pakitud, et veenduda, et masin on meie kliendile sujuvalt tarnitav, me kasutame terastraati masina kinnitamiseks mahutiga.

b. Kas pärast tellimuse esitamist korraldate masina paigaldamise praegu?

V: Kõiki masinaid testitakse enne tarnimist hästi, nii et peaaegu kõiki neid saab kasutada otse, samuti on meie masin lihtne paigaldada, kui klient vajab meie abi, on meil hea meel paigaldada, kuid kõik kulud teilt tasu.

c.Mis on filtri tarneaeg?

V: Üldiselt 35 päeva pärast ettemaksu tasumist, kui OEM on 40-45 päeva pärast täiustatud makset, on sadam Shanghai.

image003


Küsitlus