Kütuse gaasi kurn

1. kütuse gaasi kurn Sissejuhatus In õli-vee eraldamise protsessi kest on varustatud liitumine kassetid ja eraldamine padrunid, kui keskmise voolab läbi selle sisemine siis saab neli protsessid-filtreerimine, liitumine, asula, eraldamine, et realiseerida eemaldamine...

Toote üksikasjad

1. kütuse gaasi kurn tutvustus

Õli-vees eraldamise protsessi kest on varustatud liitumine kassetid ja eraldamine padrunid, kui keskmise voolab läbi selle sisemine siis saab neli protsessid-filtreerimine, liitumine, lahendamise, eraldamine, et mõista, et eemaldamine niiskuse, keskmise leelismetallide ja orgaaniline sool lahustub vees ja jne.

image001


2 tööpõhimõte

Vesi, mis tuleb filtreerida voolab läbi filtri vähendada Põhja kest ja siseneb filterelementidega läbi pöörleva tabeli lume alt üles ja välja voolanud läbi filtri elemendid. On filtreeritud puhastada vesi voolab filtri ülemine Ava. Tahked lisandid on lõksus filterelementidega siseküljel. Kuigi protsessi tagasipesemist, üleliigne vesi ära lõikamine. Mootorit kõvakettad filtreerida ratta pööramine ja äravoolu ventiil avati samal ajal. Iga filter elemente saab backwashed puhta filtreeritud vesi muutub.

Rõhkude vahe filtri veesurve ja atmosfäärirõhk määrata filtreerimise vedelik valguks pööratult nii, et pealtkuulamiseks lisandi sisemine nägu filter elemendi eemaldamiseks. Pärast seda, kui Ratas pöörleb ringi, tagasipesemist on teostatud. Kui tagasipesemist ventiil suletud ja sõita mootor peatub.

image003Küsitlus