Kütuse gaasisüsteem

1.Kütuse gaasisüsteem Sissejuhatus Õli-vee eraldusprotsessis on korpus varustatud koeensatsioonikassettide ja eraldusmärkidega, kui keskkond voolab läbi selle sisemise, siis toimub nelja protsessi filtreerimine, koaleerumine, asustus, eraldamine, et realiseerida eemaldus...

Toote üksikasjad

1.Kütuse gaasisüsteem Sissejuhatus

Õli-vee eraldusprotsessis on kest varustatud koeensatsioonikassettide ja eralduskassettidega, kui keskkond voolab läbi selle sisemise, siis toimub neli protsesside filtreerimist, koalesteerumist, asustamist, eraldamist, et saavutada niiskuse, keskmise leelise eemaldamine. ja vees lahustuv orgaaniline happe sool jne.

image001


2.Spetsifikatsioonid

Korpuse materjal: 20 #, 345Q, roostevaba teras
Microni reitinguvahemik: vähem kui 0,3 mikronit, 0,3 mikronit, 0,5 mikronit, 1 mikronit, 5 mikronit, 10 mikronit
Kassettide suurus: OD3,5 ''. 4,5 ''. 6 ''; Pikkus 16,18,20,32,36,40,72 ''
Algne rõhulang: ≤50 baari
Muutuv rõhulang: <>
Töötemperatuur: 0 ~ 120 ℃


3. Protsessi vool

a. selleks, et pikendada kassetide kassetide kasutusiga ja parandada veetustõhusust, soovitame lisada eelfilter koeensentsfiltri eraldaja esiküljele. Eelfiltri peamist eesmärki kasutatakse keskmise suurusega lisandite ja rauaoksiidi, raudsulfiidi ja muude kahjulike lisandite tahkete osakeste eemaldamiseks.
b. Iga seade on konstrueeritud ümbersõiduga, mis on mugavad asenduskassettides, ning veenduge, et süsteem töötab pidevalt.
c. Iga seadme põhjas on kolm äravoolu, mis soodustab mustuse eemaldamist ja lisandite eraldumist.


image003_01image003_02

Küsitlus