Gaasifiltri eraldaja

1.Gaasifiltrite eraldaja Sissejuhatus Looduslik õhufilter on torujuhtmesüsteemi eelfiltratsioonianuma filter ja seda kasutatakse laialdaselt tööstusfiltratsioonisüsteemides ja õhufiltreerimislahuses. Sellel on süsinikfilter ja roostevabast terasest filter vee või tahke aine eraldamiseks maagaasist.

Toote üksikasjad

1.Gaasi filtri eraldaja Sissejuhatus

Looduslik õhufilter on torujuhtmesüsteemis eelfiltreeriva veresoone filter ja seda kasutatakse laialdaselt tööstusfiltratsioonisüsteemides ja õhufiltreerimislahuses. Sellel on süsinikfilter ja roostevabast terasest filter vee või tahke aine eraldamiseks maagaasist.

image001


2.Soodustused

■ Suurepärane kooki täitmine.

■ Kohandub kergesti läga paksendamisele.

■ Minimaalne põrandapind.

■ Mehhaaniliselt lihtne, kuna ei ole keerulisi tihendeid või laagreid.

■ Märg ja kuiv tühjendamine

Filtered Filtreeritud tahked ained kuivatatakse ja eraldatakse gaasipuhastuse teel, reaktsioonisegusse võib kasutada filterkooki.

■ Pidev paksenemine


3.KKK

1. Kui tarneperiood kestab kaua, siis kuidas te saate veenduda, et masin ei puruneks?

V: Meie masin on kile pakitud, et veenduda, et masin on meie kliendile sujuvalt tarnitav, me kasutame terastraati masina kinnitamiseks mahutiga.

2. Kas pärast tellimuse esitamist korraldate masina paigaldamise praegu?

V: Kõiki masinaid testitakse enne tarnimist hästi, nii et peaaegu kõiki neid saab kasutada otse, samuti on meie masin lihtne paigaldada, kui klient vajab meie abi, on meil hea meel paigaldada, kuid kõik kulud teilt tasu.

3.Mis on filtri tarneaeg?

A: Üldiselt 35 päeva pärast ettemaksu tasumist, kui OEM on 40-45 päeva pärast täiustatud makset, on sadam Shanghai.

image003


Küsitlus