Lämmastikugaasi filter

1.Lämmastiku gaasifilter Sissejuhatus See gaasifilter kasutab täiustatud ja usaldusväärset õhufiltri padrunit, et saavutada kasseti õhufiltri parim jõudlus. Lai valik filtrikassettide materjale, nagu näiteks väga peen klaaskiud, polüester, mitmekihiline klaaskiud, polüpropüleen, ...

Toote üksikasjad

1.Lämmastikgaasi filter Sissejuhatus

See gaasifiltrid kasutavad täiustatud ja usaldusväärset õhufiltri padrunit, et saavutada kasseti õhufiltri parim jõudlus. Lai valik filtrikassettide materjale, nagu näiteks väga peen klaaskiud, polüester, mitmekihiline klaaskiud, polüpropüleen, nailon jms. surve või DP.

image001

2.Meie eelised

a. Täielik tootmisrajatised harjafiltri jaoks: omavad täpset radiaalset puurmasinat, plaatide painutusrulli, treipinki, höövli tüüpi freespinki, puurimis- ja freespinki, CNC plasma lõikamismasinat, inverterimpulss argooni kaarkeevitusseadet, muunduri sulamist polaargaasiga varjestatud keevitusmasin manipulaator, Co2 gaasiga varjestatud keevitusseade, isereguleeritav ratta riiul, sõidu- ja muud täiustatud seadmed.

b. Pintsli isepuhastuva filtri testimisseade: röntgenkiirguse detektor, elektriline hüdrauliline katsepump, venitusmasin ja nii edasi, seadmete kontot saab saata.


3.Meie teenus

a.Kandke tehniline lahendus ja lahendused;

b.Uute tehase ehitusjuhised;

c. Mittestandardsete seadmete projekteerimine ja tootmine;

d.Professionaalne tehniline koolitus ja juhendamine kohapeal vastavalt lepingule;

e.Kasutage tarvikuid igal ajal;

f.Tele-tehniline nõustamine ja teenused;

g.Muu eriline tehniline teenus vastavalt kliendi vajadustele.

image003Küsitlus