Pool-liivifiltrid

1.Pooli liivifiltrid Sissejuhatus Kõrgekvaliteediline topeltfilter koos täiustatud disainiga tagab silmapaistva filtreerimise efektiivsuse, mis sobib rangetele rakendusnõuetele koos suurepärase filtreerimise efektiivsusega, kõrge töökindluse ja mugav töökorraldusega. Sobib karmiks ...

Toote üksikasjad

1.Pool-liivifiltrid Sissejuhatus

Kõrge jõudlusega täppisfilter koos täiustatud disainiga tagab silmapaistva filtreerimise efektiivsuse, mis sobib ranged rakenduste nõuded koos suurepärase filtreerimise jõudlusega, kõrge töökindluse ja mugav töö.

Sobib karmide filtreerimisnõuete täitmiseks. Vedelik ilma filtreerimiseta, mugav filtriklokkide vahetamiseks, tagab suurepärase tihendamise. Küünarvarre konstruktsioon võimaldab sisselaskevedeliku voolu sujuvamaks ja stabiilseks.

image001


2.Feature

Üles ja ülemine katte struktuur
Ülemise katte üldine haardumine ja tihendamine
Rotary tüüpi silmapolt
Elektrolüütiline poleeritud perforeeritud filterkorv
Reguleeritav tugijalg
Kotite vahetamiseks lihtne ja kiire
Tihendust ei leki
Mugav ja kindel kiirelt avanev seade
Parim filterkoti tugi ja lihtne puhastada
Stabiilne ja reguleeritav struktuur


3.FAQ

a. Kuidas on võimalik lahendada oma välismaal asuva kliendi probleemid õigeaegselt?

A. Meie masina garantii on tavaliselt 12 kuud. Selle aja jooksul korraldame rahvusvahelise ekspressi viivitamatult, tagamaks, et asendusosakesed tarnitakse nii kiiresti kui võimalik.

Kvaliteedi garantii: 12 kuud pärast seadme kasutamist, kuid mitte hiljem kui 18 kuud pärast seadme tarnimist (garantii ei sisalda tarbitavaid osi).

b. Pärast tellimuse esitamist korraldate masina paigaldamise praegu?

V: Kõik masinad testitakse enne tarnimist hästi, nii et peaaegu neid saab otse kasutada, ka meie masinat on lihtne paigaldada, kui klient vajab meie abi, on meil hea meel korraldada paigaldus, kuid kõik kulud maksab teie.

c. Kuidas teenin järelteenust?

V: Vastame probleemi, mida meid tekitavad. Kui tegemist on meestega tehtud probleemidega, saadame ka varuosi, kuid see on laetud. Mis tahes probleem, saate helistada meile otse.

image003

 


Küsitlus