Liivapritsi hooldus basseinidele

1.Sand Filtri hooldus basseinile Sissejuhatus Mõistlik struktuur, mis katab väikese ala pindala väike, hea tihendus, suur vooluhulk lihtne töö, filtri töötlemine seestpoolt ja väljaspool on liivapritsi või poleerimisprotsessi, nii et pind on sile ja hea pinnatöötlus ....

Toote üksikasjad

1.Sand Filtri hooldus basseinide sissejuhatuses

Mõistlik struktuur, mis hõlmab väikest ala, väike pindala, hea tihendus, suur vooluhulk, töökindlus, filtri töötlemine seestpoolt ja väljaspool on liivapritsi või poleerimisprotsessi, nii et pind on sile ja hea pinnakvaliteediga.


2. Tehnilised andmed

Materjal: CS, SS304, SS316L, CS vooderdatud PO, CS vooderdatud PTFE

Filtri täpsus: 2-100 mešši

Töötemperatuur: 0-500 ℃

Töörõhk: 0-20 Mpa

Disainikood: H21637-1991, ASME VIII

Valige valik

Reguleeritav filterjalg

Soojenduskate

Kõrgtemperatuuri ja kõrgsurve kujundus


Taotlus
image001


Autotööstus

Eeltöötlusvanni filtreerimine, E-Coat, pealiskihi ja läbipaistmatu kihi filtreerimine, kruntvärvide, värvitseriinfiltrite, osade puhastusvedelike, joonistusühendite, määrdeainete, metallitöötlemisvedelike ja pumba sissevõtufiltrite filtreerimine.
image002


Keemiline

Katalüsaatori taastamine, torustiku eemaldamine, vesilahuste, leeliste, hapete ja lahustite poleerimine, emulsioonide ja dispersioonide filtreerimine, geelide eemaldamine vaigudest. Aktiivsüsi või katalüsaatori eemaldamine peenkemikaalide tööstuses on tüüpiline näide keemilise töötlemise nõudlikust rakendusest. INOCO Filter Kotid täidavad neid rakenduse nõudeid kõrge filtreerimise efektiivsusega koos pikkade tööea ja usaldusväärsusega.
image003


Elektroonika

Vahu ja kiibi töötlemine, elektroonilised söövivannid, foto-keemiline poleerimine ja kõrge puhtusastmega vee filtreerimine ja erinevate membraanfiltreerimisprotsesside eelfiltreerimine nende kulutõhususe parandamiseks. INOCO Filter Kotid näitavad nõutavat puhtust, tõhusust ja järjepidevat jõudlust.
image004


Toit ja jook

Veini, kangete alkohoolsete jookide ja õlle poleerimine, osakeste eemaldamine söödavatest õlidest, tselluloosist tahma eemaldamine, želatiinide eemaldamine želatiinides, vedel suhkur, paks mahla, maisisiirupi poleerimine, tärklise töötlemine, piimatöötlemine ja karastusjoogid. Paljud INOCO-filtri kotid vastavad FDA-le ja isegi EMÜ toiduainete töötlemise standarditele ning vastavad nende rakenduste unikaalsetele ja mitmekesistele nõudmistele.

3.FAQ

a.Mis on filtri tarnimise aeg?

A: Üldiselt on 35 päeva pärast arveldatud makse, kui OEM-i puhul on see 40-45 päeva pärast arveldatud makset, tarnekoht Shanghai.

b.Kuidas on teie kaupade kvaliteet?

A. Me tegime koostööd paljude aastate jooksul paljude maailmaklassiga, näiteks Conoco Phillips, Shell, Fluor, Sinopec, PetroChina, Samsungi insener, BASF, Bayer, Worlypesons jne.

Meie tooted said klientidelt hea vastuse.

c. Mis tüüpi füüsikalised ja keemilised testid võite pakkuda?

A. Meie pakutavad füüsilised ja keemilised testid hõlmavad järgmist:

Osakeste suuruse analüüs

keemilise koostise katsetamine

füüsikalise vara katsetamine: kõvaduskatse, tõmbetugevuse katsetamine, toatemperatuuril kokkupõrke katsetamine, madala temperatuuri kokkupõrkekatse

NDT: PT, MT, UT & RT

Metallograafilised katsed

d. Milliseid seadmeid teil on NDT inspekteerimiseks?

V: Meil on ultraheli veakadetšer, minimaalne magnetiline jakidetektor, magnetandur ja tungimise detektor.

1

2

3


Küsitlus