Automaatne puhastusfiltrid

1.Automaatilised puhastusfiltrid Sissejuhatus Puhastusfiltrit kasutatakse laialdaselt kõikides tööstusharudes, mis sobivad 1 '' - 36 '' torustikuga filtrite jaoks, mille valikul on pidevalt vedeliku voolu eelised, ohutusega seotud toimingud, lihtsad hooldustööd. Pintsli filter saab pidevat veevarustust ainult ...

Toote üksikasjad

1.Automaatilised puhastusfiltrid Sissejuhatus

Puhastusfiltrit kasutatakse laialdaselt kõikides tööstusharudes, mis sobivad 1 '' - 36 '' gaasijuhtmetega filtrite jaoks, mille valikul on pidevalt vedeliku voolu eelised, ohutuseeskirjad lihtsad hooldused. Pintsli filter võib pidevalt puhastada veega, vähem kui 5% puhta vee koguvoolust, 2-15 sekundit loputamisaega. Isepuhas harjafilter on kõrge filtreerimise täpsusega, filtreerimisastmega> 200 μm, igasugused filtervõrgud, mida saab valida.

image001


2.Seie puhastusfiltri protsess

Kui sisselaske- ja väljalaske torujuhtme diferentsiaalrõhk jõuab esitatud väärtuseni, algab filter puhastusprotsessi. Kogu isepuhastusprotsess sisaldab kahte etappi: avaneb äravooluklapp; kaks roostevabast terasest harja, mis on sisenenud mootoriga, puhastama võõrkehad, mis võeti kinni võrgust ja seejärel eemaldatakse lisand tühjendusventiilist. Kogu puhastusprotsess kestab umbes 15 kuni 60 sekundit, samal ajal filtreeritakse süsteem ei peatu voolavat ja juhitavat kontrollpaneeli.

Juhtimistüüp: sellel on kolm mudelit, aeg, diferentsiaalrõhk ja PLC juhtimine.


3. Meie eelised

a. Ulatuslik tootmiskogemus: me oleme spetsialiseerunud automaatse isepuhastuvfiltriga, nagu näiteks harjafilter, kaabitsfilter, roostevabast terasest veefiltri korpus, backwash filter, kottfilterkorpus ja kassetifiltri korpus, millel on kümne aasta kogemus.

b. Täispuhumisfiltri tootmisrajatised: omavad täppis-radiaalpuurimismasinat, plaatide painutusrullid, treipink, lihvimismasina freespink, puurimis- ja freesmasin, CNC plasmalõikamismasin, inverter pulss argooniga kaarkeevitusseade, inverter sulatamine polaargaasi varjestatud keevitusseadmega, keevitus manipulaator, Co2 gaasiga varjestatud keevitusmasin, isereguleeritav rataste riiul, sõidu- ja muu täiustatud varustus.

image003

 


Küsitlus