Ringleva vee Filter

1. ringleva vee filter Sissejuhatus See ringleva vee filter on Bernoulli filter, pikk kasutusiga, tavaliselt tööaeg võib olla rohkem kui 10 aastat ja keskkonnasõbralik – ei ole Keemiline töötlemine vajalik. Lisaks on palju valikuid, kui vajalik materjal...

Toote üksikasjad

1. ringleva vee filter tutvustus

Selle ringluse veefilter on Bernoulli filter, pikk kasutusiga, tavaliselt tööaeg võib olla rohkem kui 10 aastat ja keskkonnasõbralik – ei ole Keemiline töötlemine vajalik. Lisaks on palju valikuid, vajadusel materjal, võimaldavad valik carbon terasest filter korpuses ja roostevabast terasest vee filter korpuses ja SS316L. usaldusväärne puhastamise tüübi, tal on käsitsi, aeg ja rõhk kontrolli kasti PLC kontrolli.

image001


2. detail

Pinge: 220V/380V, 50Hz, pinge võib olla kohaliku nõudluse

Maksetähtaeg: T/T, L/C või teised

Kohaletoimetamise kuupäev: 35 päeva jooksul pärast ettemaksu

Pakend: ekspordi puidust puhul

Turg: Lähis-Ida / Africa ja Asia/Lõuna Ameerika/Euroopa/Põhja-Ameerika

Garantii: 1 aasta

MOQ: 1 komplekt


3. meie eelised

a.Strict füüsikalis-keemiliste kontrollimise menetlusi: tootedisaini ja usaldusväärseid andmeid testimise protsessi nõuetele.

b. lühike Tarneaeg: kui ühe konteineri 15-20 päeva. Meil on ka varu mõned standardsuuruses torud ja vardad, kui teil on vaja 3-5 tk, saame kohaletoimetamine kiiresti.

c. ohutu pakkimine: anti-rooste õli laotada torud ja vardad enne laevanduse, plastist korgid kaitsta sisepinnale toru otsas, iga varras kaitsta papist toru. Lõpuks pakitakse merekõlblik paketiga või puidust juhul.

d. parim müügijärgne teenindus: üle 60% tooteid müüakse Kagu-Aasias, Lähis-Idas ja Euroopas ning kõik tooted on usaldavad ja välismaistele klientidele.

image003Küsitlus