Suure vooluga mehhaaniliselt puhastatud filtreerimisseade

Suuremate madala keskkonda siooniga kaasnevate koolitajate kasutuselevõtt XF-D3 seeria Inoco imemiseks mõeldud isepuhastusfiltrid on ette nähtud suure vooluga mehaaniliselt puhaste ja komplekssete lisandite jaoks, mis sobivad kokku 10 ", 12", 14 "ja 68" torustikuga. Kui teie protsessi vooluhulk on üle 2500m3 / h, on soovitatav ...

Toote üksikasjad

Kõrge madala keskkon naga kaasnevad koolitajad   tutvustus

XF-D3 seeria Inoco imemiseks sobivad isepuhastuvad filtreid kasutatakse suure vooluga mehaaniliselt puhaste ja komplekssete lisandite jaoks, mis sobivad kokku 10 ", 12", 14 "ja 68" torustikuga. Kui teie protsessi vooluhulk on üle 2500 m3 / h, soovitatakse seda vedeliku filtreerimissüsteemi kasutada mitmete seadete filtreerimiseks.


20151199107639.jpg2014821101015974.jpg

2014821101336230.jpg

Eelis

■ Puhastatud tüüp: juhtimine diferentsiaalrõhuga, kui lisandid agregeeritakse, kui rõhuerinevused jõuavad seadistusväärtuseni (1bar), lülitub juhtimislüliti sisse, et käivitada puhastusasend.
■ Tagasipesu mudelit saab valida käsitsi või automaatselt, see on üks autofilter.

Lisandid tõusevad tagasi pesemisõla kaudu pesemisvõimalusesse.
■ Filtri täpsus: 25 ~ 200 mikronit

■ Tahke aine: vähem kui 200 ppm

■ Maksimaalne voolukiirus võib olla kuni 4500m3 / h.

图片2.png

Tööpõhimõte   

Filtrimisprotsess: Kui vedelik koos lisanditega voolab filtri põhja, siis aeglustub vedeliku kiirus ja vedelik voolab ülespoole 90 kraadi suunas. Filtreeritud lisandid peatatakse korpuses ja puhastusvedelik püsib pidevalt isoleeriva filtri elemendist välja ja siis lõpuks voolab väljalaskeavast välja.

Tagasipesu protsess : tagaplaaniprotsess lõpetatakse DP-ga torujuhtme ja atmosfääri vahel. Õõnes puhastusseade pikendab kogu filterelemendi pikkust ja see libiseb aeglaselt filtrilemendi sees, seejärel eemaldatakse tühjendusotsast lisandeid. Puhastusseadme ots on filtreelemendist väga lähedal, selle avamine on sama ja lisandite koguja. Lisandite koguja on valmistatud ümmargustest ja vertikaalsetest torutorutitest. Kogu vasturünnaku pesutsükli ajal peavõtet ei peatata ja filtreerimist ei toimu.


图片3.png

Taotlus

■ Automaatset isepuhastuvõrku saab kasutada peaaegu kõigis tööstuslikes veepuhastajades, näiteks veevarustuses, veepuhastussüsteemides, veetõkendites, soolase vee lõhnas, mida kasutatakse jahutamiseks, töötlemiseks ja tulekaitseks. See filtrite haldussüsteem tagab veeressursside tsükli ja säästab kulusid.

■ Mehhaaniliselt puhastatud filtreid kasutatakse laialdaselt töötlevas tööstuses, et kaitsta soojusvaheti, torujuhtme pumpa, reovee puhastamise ringlussevõtu süsteemi jne.

■ Elektrienergia tööstuses saab kõrglahutusega mehaaniliselt puhastatud kihid kasutada soojusvahetite, torujuhtmete pumpade, vee pihustamisotsakute, heitvete ringlussevõtu süsteemi jne kaitsmiseks.

■ Tselluloosi töötleva tööstuse jaoks saab kasutada automaatset isepuhastuvõrku, et eemaldada kiud veest, et vältida düüsi ummistumist, ning eraldada koor ja kiip ringlusprotsessis.

■ Suure vooluga mehaaniliselt puhastatud kihid saab kasutada reovee puhastamiseks, kanalisatsiooni teise filtri töötlemiseks, heitvee filtreerimiseks teises etapis ja seejärel taimede jaoks puhta vee jaoks.

■ Metallitöötlustööstuses saab kasutada suure vooluga mehaaniliselt puhastatud kihilisi aineid, et tagada suure puhta vee kogunemine, pritsimine, ahju jms.

Kvaliteedi tagamine

1.Rauguse lepingu auditeerimine invloved kõik osakonnad, et tagada teostatavust iga tellimuse.

2. Protsessi kavandamine ja valideerimine enne lahtiste tootmist.

Rangelt kontrollige kõiki toorainet ja abimaterjale. Kõik toorained jõuavad maailma kõrgtasemeni.

3.Kõik protsesside kohapealne ülevaatus jälgib kontrollimise registrit 3 aasta jooksul.

4.Kõik inspektorid on rahvusvaheliste sertifikaatidega.  

KKK-d

1. Milliste maksete tingimustega nõustute?

A: T / T või L / C või West Union või Moneygram või Paypal, teised on teretulnud.

2.Kui sa korraldad saadetise?

A: Meritsi / rongiga / lennukiga või ekspeditsiooniga, 15-20 päeva tagatisraha vastu.

3. Mis on teie pakkumise töö?

A: automaatne tagasivoolufilter, automaatne isepuhastuv filter, maagaasi filter, kottfilter, korvi filter, poorsetest metallist paagutatud filter, staatiline segisti jms, neid kõiki kasutatakse laialdaselt veetöötluses, naftakeemiatööstuse filtreerimisel, maagaasi eraldamisel jne.

4. Mis on filtri tarnimise aeg?

A: Üldiselt on 35 päeva pärast arveldatud makse, kui OEM-i puhul on see 40-45 päeva pärast arveldatud makset, tarnekoht Shanghai.

5.Kuidas on teie kaupade kvaliteet?

A. Me tegime koostööd paljude aastate jooksul paljude maailmaklassiga, näiteks Conoco Phillips, Shell, Fluor, Sinopec, PetroChina, Samsungi insener, BASF, Bayer, Worlypesons jne.

Meie tooted said klientidelt hea vastuse.

6. Mis tüüpi füüsikalised ja keemilised testid võite pakkuda?

A. Meie pakutavad füüsilised ja keemilised testid hõlmavad järgmist:

Osakeste suuruse analüüs

keemilise koostise katsetamine

füüsikalise vara katsetamine: kõvaduskatse, tõmbetugevuse katsetamine, toatemperatuuril kokkupõrke katsetamine, madala temperatuuri kokkupõrkekatse

NDT: PT, MT, UT & RT

Metallograafilised katsed.

图片4.png

Küsitlus