Protsessi filtrid vedelikud

1. Protsessfilter Vedelikud Sissejuhatus See võib valida erineva filtri täppisfiltri koti. Kuna vedelik voolab filterkoti ülaosast kottfiltrisse, et filtri kotti pinnale kogu vedelik levitada, siis tehke kogu konstantse vedeliku jaotuse tase, väike negatiivne ...

Toote üksikasjad

1. Protsessfilter Vedelikud Sissejuhatus

See võib valida erineva filtri täpsuse filterkoti. Mis puutub filterkoti ülaosast filterfilterkoti ülaosast asuvasse kottfilterisse vedelikku, et see koguks filterkotti pinnale kogu vedeliku jaotusruumide koguhulga, turbulentse voolu väikese negatiivse mõju ja hea filtreeriva efektiga. Seejärel saavutada soovitud efektiivne tahke vedeliku eraldamine.

See võib valida erineva filtri täpsuse filterkoti. Mis puutub filterkoti ülaosast filterfilterkoti ülaosast asuvasse kottfilterisse vedeliku voolu, et filtri kotti pinnale täiesti jaotada, siis tehke kogu konstantse vedeliku jaotuse kogu tase, turbulentse voolu väike negatiivne mõju ja hea filtreeriv mõju.

image001


2.Peather

Süsteem

INOCO muutub nüüd ühelt filtri tarnijalt tugeva ja kõikehõlmava võimekuse ja tehnoloogiateenuse filtri tarnijana. Pole tähtis, millist tööstust te olete, võime vastata teie vedelate süsteemide nõuetele.

Professionaalne tootmine

INOCO saab GB150 ja ASME tootmislitsentsi, mis tagab kilefilteri töökindluse ja turvalisuse projekteerimise ja valmistamise jaoks.

rikastatud filtreerimise kogemus

INOCO-l on filtreerimise kogemus rohkem kui kümme aastat, mis on kunagi teeninud 25 000 ettevõtet ja võis õige ja sobiva lahenduse valida vastavalt teie seisundile.


3.FAQ

1. Kas olete tootja, kaubandusettevõte või kolmas isik?

A: Oleme tootja ja oleme oma ettevõtet üles ehitanud alates 2007. aastast.

2. Kus teie tehas asub?

A: Meie tehase aadress on: No.58 Rongxing 3. Road, Furong tööstuspark, Wuxi linn, Jiangsu provints, Hiina.

3. Kuidas saaksin oma tehase juurde minna?

V: Meie tehas asub Shanghai lennujaama lähedal, me võime sind lennujaamas sinna tuua.

4. Kui ma pean paariks päevaks oma kohale jääma, kas on võimalik broneerida hotell minu jaoks?

A: Minu rõõm on alati saadaval hotelli broneerimisteenus.

image003

 


Küsitlus