Isepuhastav niisutusfiltr

1.Seie niisutussüsteemide puhastusfilter Sissejuhatus See harjafilter on võrdne Bernoulli filtriga, pikk tööiga, tavaliselt võib tööaeg olla üle 10 aasta ja keskkonnasõbralik - keemiline töötlemine pole vajalik. Pealegi on teil vajaduse korral palju valikuid materjali jaoks ...

Toote üksikasjad

1.Seie puhastus-niisutusvee filter Sissejuhatus

See harjafilter on võrdne Bernoulli filtriga, pikk tööiga, tavaliselt võib tööaeg olla üle 10 aasta ja keskkonnasõbralik - ilma keemilise töötluseta. Lisaks on teil materjalide jaoks palju valikuvõimalusi, saate valida valikulise süsinikterasest korpuse ja roostevabast terasest veefiltri korpuse ja SS316L. usaldusväärse puhastustüübi jaoks on juhtpaneeli PLC juhtimispuldil käsitsi, ajast ja diferentsiaalrõhust.

image001


2.Detail

Originaal: Jiangsu, Hiina

Sertifitseerimine: ISO9001, CE, ISO14001, Rosh, ASME "U" tempel

Hind: läbirääkimised

Materjal: süsinikteras, SUS304, SUS316L

Pinge: 220V / 380V 50Hz, pinge võib olla kohaliku nõudlusega

Makseaeg: T / T, L / C või teised

Tarneaeg: 35 päeva pärast arveldatud makset

3.Seie puhastusfiltri protsess

Kui sisselaske- ja väljalaske torujuhtme diferentsiaalrõhk jõuab esitatud väärtuseni, algab filter puhastusprotsessi. Kogu isepuhastusprotsess sisaldab kahte etappi: avaneb äravooluklapp; kaks roostevabast terasest harja, mis on sisenenud mootoriga, puhastama võõrkehad, mis võeti kinni võrgust ja seejärel eemaldatakse lisand tühjendusventiilist. Kogu puhastusprotsess kestab umbes 15 kuni 60 sekundit, samal ajal filtreeritakse süsteem ei peatu voolavat ja juhitavat kontrollpaneeli.

Juhtimistüüp: sellel on kolm mudelit, aeg, diferentsiaalrõhk ja PLC juhtimine. XF-X01 automaatpintsliga isepuhastuvad filtrid on laialdaselt kasutusel vee filtreerimisel või tingimustes, kus filtreeritakse hõljuvate tahkete ainete filtreerimine, majanduslik ja keskkondlik mõju.

 

4. TEIE TEENUS

a. Pakume tasuta tehnilist teenust AHU filtri kohta

b.Free kohapealne turism ja meie tehase tutvustus

c. Pakume protsessi kujundamist ja valideerimist tasuta

d.Me võime garanteerida proovide ja kaupade õigeaegse kättetoimetamise

e.Close jälgib kõiki tellimusi konkreetse isiku poolt ja hoiab kliente õigeaegselt teavitatud

f.Kõik müügijärgne taotlus vastatakse 24 tunni jooksul

image003Küsitlus