Isepuhastuse filter

1.Seie puhastuslapid Sissejuhatus See puhastusliim on võrdne Bernoulli filtriga, pikk kasutusiga, tavaliselt võib tööaeg olla üle 10 aasta ja keskkonnasõbralik - ilma keemilise töötluseta. Pealegi, kui teil on palju materjale, siis on teil palju valikuid ...

Toote üksikasjad

1.Seade puhastussügavtrükk Sissejuhatus

See isepuhastuv filter on võrdne Bernoulli filtriga, pikk tööiga, tavaliselt võib tööaeg olla üle kümne aasta ja keskkonnasõbralik - pole vaja keemilist töötlust. Lisaks on teil materjalide jaoks palju valikuvõimalusi, saate valida valikulise süsinikterasest korpuse ja roostevabast terasest veefiltri korpuse ja SS316L. usaldusväärse puhastustüübi jaoks on juhtpaneeli PLC juhtimispuldil käsitsi, ajast ja diferentsiaalrõhust.

image001


2. Meie eelised

a. Pintsliga isepuhastuva filtri testimisseadmed: röntgenikiirte detektor, elektriline hüdrauliline testpump, venitusarmatuur jms, vajadusel saab seadmete kontot saata.

b. Meie tehnikud teevad nende masinate regulaarseid hooldustöid, et tagada nende töö hästi.

c. Kvaliteetne tooraine: me valime peamiselt suure terasetööstuse toorainet, nagu näiteks TPCO, BAO STEEL, SHA STEEL, mis on parim ja suurim tooraine tootja Hiinas.

d. Ranged füüsikalised / keemilised katsemeetodid: toote kavandi ja protsessi nõuete täitmine, usaldusväärsete katseandmete esitamine.

e. Lühim tarneaeg: kui rohkem kui 10 komplekti, 50 päeva. Samuti pakume mõne standardse pintsliga isepuhastuva filtri, kui vajate 3-5 tk, võime varsti tarnida.

 

3. TEIE TEENUS

a. Pakume tasuta tehnilist teenust AHU filtri kohta

b.Free kohapealne turism ja meie tehase tutvustus

c. Pakume protsessi kujundamist ja valideerimist tasuta

d.Me võime garanteerida proovide ja kaupade õigeaegse kättetoimetamise

e.Close jälgib kõiki tellimusi konkreetse isiku poolt ja hoiab kliente õigeaegselt teavitatud

f.Kõik müügijärgne taotlus vastatakse 24 tunni jooksul

image003


Küsitlus