Vee filtreerimisprotsess

1.Water filtreerimisprotsess Sissejuhatus Vedelik filtreeritakse filtri kotiga seestpoolt välisküljele, mida toetab poleerimisfilterkorv. Seejärel saavutatakse soovitud efekt ideaalselt tahke vedeliku eraldumisest. See võib valida erineva filtri täpsuse filterkoti. Mis vedeliku ...

Toote üksikasjad

1.Water filtreerimisprotsess Sissejuhatus

Vedelik filtreeritakse filtrikotti abil filtri korpuse poleerimisvahendiga seestpoolt väljastpoolt. Seejärel saavutatakse soovitud efekt ideaalselt tahke vedeliku eraldumisest.

See võib valida erineva filtri täpsuse filterkoti. Mis puutub filterkoti ülaosast filterfilterkoti ülaosast asuvasse kottfilterisse vedeliku voolu, et filtri kotti pinnale täiesti jaotada, siis tehke kogu konstantse vedeliku jaotuse kogu tase, turbulentse voolu väike negatiivne mõju ja hea filtreeriv mõju.

image001


2.Seie puhastusfiltri protsess

Kui sisselaske- ja väljalaske torujuhtme diferentsiaalrõhk jõuab esitatud väärtuseni, algab filter puhastusprotsessi. Kogu isepuhastusprotsess sisaldab kahte etappi: avaneb äravooluklapp; kaks roostevabast terasest harja, mis on sisenenud mootoriga, puhastama võõrkehad, mis võeti kinni võrgust ja seejärel eemaldatakse lisand tühjendusventiilist. Kogu puhastusprotsess kestab umbes 15 kuni 60 sekundit, samal ajal filtreeritakse süsteem ei peatu voolavat ja juhitavat kontrollpaneeli.

Juhtimistüüp: sellel on kolm mudelit, aeg, diferentsiaalrõhk ja PLC juhtimine.


3.FAQ

a.Kuidas on teie hinnatase?

A: Tehase otsemüük, meil on kogu tootmisliini tööprotsess alates standardtootedest OEM-osadeni.

b.Kuidas teie tehas teha kvaliteedikontrolli?

A: ISO9001 ja ASME sertifikaadid. Üks aasta kvaliteetne garantii ja eluea tehniline tugi.

c. Milliseid maksetingimusi te aktsepteerite?

A: T / T või L / C või West Union või Moneygram või Paypal, teised on teretulnud.

d.Kas sa korraldad vedu?

A: Meritsi / rongiga / lennukiga või ekspeditsiooniga, 15-20 päeva tagatisraha vastu.

image003

 


Küsitlus