Kodu > Teadmised > Sisu

Aktiivsüsi filtreid elus on oluline

Dec 30, 2017

Aktiveeritud süsinikfiltervarustus on joogivee ja toidu veetöötluseks vajalik varustus. Hägusus <5 mm="" l="" veest="" seadme="" kaudu="" pärast="" töötlemist,="" võib="" olla="" selge,="" kuiv="" alkohol="" maitsev,="" mittetoksiline,="" steriilne,="" lõhnata,="" võib="" juua="" otseselt="" toitu=""> Puhastatud vesi vastab riiklikele joogivee kvaliteedistandarditele.

Aktiveeritud süsinikfilter, mis eemaldab vee värvi, lõhna ja elavhõbeda, plii, kaadmiumi, tsingi, rauda, ​​mangaani, kroomi ja muid raskemetalle, aga ka vee arseeni, hüdriidi, sulfiidi, kloori ja muid polümeeride ühendeid ja strontsiumi, raadiumi ja muid radioaktiivseid aineid vee eemaldamiseks ja tapmiseks vajaliku materjali ning E. coli ja muude kantserogeenide eemaldamiseks. Kas eluv vesi, toidu-, joogi-, farmaatsia-, keemia- ja muu tööstuslik vee puhastamine ideaalne veevarustusseadmed.

Aktiivsöefiltri struktuur on lihtne, lihtne ja hooldus. Kohaldatav toidu-, joogi-, keemia- ja muudele ettevõtetele ja asutustele, mis nõuavad kõrgemat veekvaliteeti, kuid mida kohaldatakse ka restoranide, hotellide, sõjaväeosade, jaamade ja terminalide suhtes. Tööstusvee ja kodumajapidamiste veevarustusena.

Aktiveeritud süsinikfilter on meie projekteerimine ja enamiku kasutajate saadud õppetundide valmistamine, see muutis esialgse vee ja kanalisatsiooni suuna, muutes vee paremaks, enamikku kasutajatest tervitatavamalt.