Kodu > Teadmised > Sisu

Kõiki aspekte isepuhastuv filtrid eelised

Sep 28, 2018

Isepuhastuv filter on praegu laialt kasutusel ravi veeteenuseid. Oma lihtsa konstruktsiooni ja hea teha parim filtreerimise saavutamiseks reovee. Isepuhastuv filter võidab palju puudujääke nagu väike mustuse imendumist, mustuse, irdumine ummistumist ja filtreerimise osa ja suutmatus jälgida filter, ja on toores vee filtreerimise funktsioone ja automaatselt puhastamine ja tühjendamine filtri element. Lisaks süsteem annab katkematu veevarustus, kanalisatsioon, puhastus ja tööolek filtri saab jälgida ja automatiseerimise tase on kõrge.

 

Isepuhastuv filter kasutab mitme kihi struktuuri ja patenteeritud kootud filter kõrgeima täpsusega 10 mikronit kasutatakse filtreeriva materjalina. Filtri silma on valmistatud roostevabast terasest 316L, mis on stabiilne filtreerimise mõju ja korrosiooni vastupidavus eeliseid. Isepuhastuv filter rõhkude lüliti kuuluma puuraukude ventiil avaneb ja ajab puhastamise seadme ekraanil filter peatatud lisandite eemaldamiseks. Puhastuse käigus ei mõjuta vee väljund.

 

Isepuhastuv filter on hea filtreerimise mõju, eriline patenteeritud kootud filtri silma tagab tõhusa filtreerimise ala ja mõju; ja toime tagasipõrge on hea. Punkt-punkti äraveo skaneerimise tehnoloogia vastu ja vastupidine vee voolu kiirus pihusti võib jõuda meetrit kohta mitukümmend sekundit, tagada, et filter on 100% puhas; järellainetuse aega vähem, vaid võtab umbes 10 sekundit, ja süsteem hoiab vabalt puhastamise ajal.

 

Isepuhastuv filter on väga odav, roostevabast terasest 316 filter on otsene kontakt puhastamise mehhanismi, pole kulumise probleemi, tavakasutuses kasutamist vähemalt 10 aastat, üldiselt ei nõua hooldamist; samal ajal elektroonilisest juhtseadmest kasutamist vastavalt kasutaja nõuetele; Kesk tuba on seotud aru, kaugseire ja salvestavad automaatselt cleanings.http://www.inocofiltration.com/ arv