Kodu > Teadmised > Sisu

Välise kaabitsaga isepuhastuva filtri eelised võrreldes sisemise kraapimisega

Jun 29, 2019

Hiina tööstusliku arengu pideva edenemisega on tööstusvaldkonnas laialdaselt kasutatud kaabitsate isepuhastavaid filtreid. Isepuhastuvat filtri kaabitsat saab kraapida mitme komplekti komplektiga ja kinnitada filtrielemendi pinnale ning kraapimisefekt on hea; kaabitsamaterjal võib olla valmistatud roostevabast terasest ja kaabitud nurga probleemi tõttu. Kui kasutatakse roostevabast terasest kaabitsat, on filterelement tugevalt kulunud.

Pärast seda, kui isepuhastuv filtersilinder on suurem kui 400, on puhastusvedeliku kogus oluliselt väiksem kui sisemine kraapimise tüüp. Väline kraapimine vähendab materjalide raiskamist; pärast seda, kui balloon on suurem kui 400, on välise kaabitsa kaabitsasüsteem veel paigas. Kui sisemine kaabits on suur, ei saa kaabitsat ja filtrit väga täpselt paigaldada. Isegi kui on saavutatud mehaaniline täpsus, võib võlli ja kaabitsa vaheline kinnitus pikendada pikkuse tõttu deformatsiooni.

Sisemine filtri tera isepuhastuv filterelement töödeldakse ja fikseeritakse. Kinnitusrõnga ja põranda paigaldamise vajalikkuse tõttu ei ole tegelik tolerants vältimatu tänu töötlemistoimingute tolerantsidele ja kokkupaneku tolerantsidele ning kaabitsat ja filterelementi ei saa täielikult paigaldada. Kraapimine ei ole puhas; välimise kraapimisfiltri ja kaabitsasõlme võib pärast kokkupanekut tervikuna üle töödelda, et vähendada vigu.

Sisemine kraapimisvõll on välise kaabitsaga võrreldes pikk ja seda pikem on võll, seda lihtsam on see deformeeruda, mõjutades uuesti paigaldamise täpsust. Välise kaabitsa kaabitsaseade on fikseeritud üksus, veovõlli osa on lühike, deformatsioon ja viga ei ole põhjustatud võlli poolt ning deformatsioon ei põhjusta võlli tihendi lisakulutust.