Kodu > Teadmised > Sisu

Isepuhastuvate filtrite eelised võrreldes traditsiooniliste filtreerimistoodetega

Feb 23, 2019

Isepuhastuv filter on tüüpiline filtreerimisseade. Ta kasutab filtrit, et vahetult vees eemaldada lisandeid, eemaldada suspendeeritud tahked ained ja tahked osakesed, vähendades seeläbi hägusust, puhastades vee kvaliteeti ja vähendades süsteemi saastumist, vetikat, roostet jne. Eesmärk on puhastada vett ja kaitsta ülejäänud süsteemi korralik töötamine.

 

Kuna isepuhastuv filter kasutab intelligentset seadet, saab selle süsteem automaatselt tuvastada lisandite sadestumise taseme ja tühjendada automaatselt kanalisatsiooniventiili signaali. Eriti siis, kui seda kasutatakse veepuhastussektoris, muudab isepuhastuva filtri lihtne konstruktsioon ja hea jõudlus kanalisatsiooni soovitud filtreerimisefekti.

 

Võrreldes traditsiooniliste filtritoodetega, ei suuda isepuhastuv filter mitte ainult kõrvaldada palju puudusi, nagu väike määr mustust, mida on kergesti blokeeritav mustus, tuleb filtreerimisosast lahti võtta ja puhastada ning ei saa jälgida filtri olekut ning saab ka filtreerida toorvee ja automaatselt. Filtrielement täidab reovee puhastamise ja tühjendamise funktsiooni ning süsteem tagab reovee puhastamisel katkematu veevarustuse ning filtri tööseisundit saab jälgida ja veekogust jälgida. automaatika on kõrge.

 

Tavapärastes tingimustes võib isepuhastuva filtri töö ja juhtimine teostada ilma välise energiavarustuseta; ja pidev puhastamine tagastamise ajal võib reguleerida; seadmed võivad olla vertikaalsed, horisontaalsed, ümberpööratud, mis tahes asendis mis tahes suunas. Paigaldamine, mida kasutatakse tööstus-, põllumajandus-, munitsipaal-, elektroonika-, meditsiini-, toidu-, trüki- ja värvimis-, ehitus-, teras-, metallurgia-, paberi- ja muudes tööstusharudes, vee filtreerimine.

 

Näiteks, kui isepuhastuvat filtrit kasutatakse vee korduvkasutamiseks, on veekvaliteedi indeks pärast isepuhastuva filtri filtreerimist madalam kui joogivee kvaliteedistandard, kuid kõrgem kui lubatud reovesi tühjaks. Vee kvaliteedistandardit saab kasutada pargiveetamise ning jõe- ja järvevee, linnade rohelisema vee, teepinna pihustamise vee, soojuselektrijaamade ja keemiatehaste jahutusvee, auto pesuvee jne puhul, vähendades seega oluliselt veetarbimise kulusid ja säästes ressursse .www.inocofiltration.com