Kodu > Teadmised > Sisu

Kottfiltri eelised

Apr 17, 2019

Kottfilter on mitmeotstarbeline filtreerimisseade, millel on uudne struktuur, väike maht, lihtne ja paindlik töö, energiasääst, kõrge kasutegur, tihendus ja tugev kasutatavus. Kottfiltri sisemust toetab metallvõrgustik. Vedelik voolab sisselaskeava kaudu, filtreeritakse läbi filterkotti ja voolab väljavoolust välja. Lisandid eemaldatakse filtri kotis ja filtrikoti saab pärast asendamist pidevalt kasutada.

Kottfiltril on palju eeliseid, nagu mõistlik struktuur, hea tihendustõhusus, tugev tsirkulatsioon, lihtne töö ja muu sarnane, eriti filtri koti külgsuhe on väike, filtreerimistäpsus on õigesti tagatud ja filterkott saab tuleb kiiresti asendada, nii et operatsiooni kulu väheneks. Filtri sisemine ja välimine pind on mehaaniliselt puhastatud ja poleeritud, mis on keskmine ja kergesti puhastatav.

Kottide filtri eelis

1. Kottfiltril on kompaktne struktuur, mõistlik suurus, lihtne ja mugav paigaldamine ja kasutamine ning väike jalajälg.

2. Kottfiltril on kõrge filtreerimise täpsus ja see sobib igasuguste peenosakeste või suspendeeritud ainete jaoks. Filtreerimisvahemik võib olla 0,5 kuni 200 mikronit.

3. Töötlusvoog filtreerimisala ühiku kohta on suur, filtreerimisresistentsus on väike ja filtreerimise efektiivsus on suur.

4. Kottfiltrit kasutatakse laialdaselt; seda saab kasutada töötlemata kiiruse, keskmise kiiruse või peene filtreerimise jaoks. Sama filtreerimisefekti saavutamisel on sellistel seadmetel nagu peenraami filter ja filtrielemendi filter madalamad investeerimiskulud ja pikk kasutusiga. Ja madalad filtrimiskulud

5. Kõrge filtreerimise täpsus, suur filtreerimisvõimsus, odav ja kõrge kasutegur

6. Vedeliku kottfilter pole puhas ja vedeliku filtri kottide väljavahetamine on võimalik 30 sekundi jooksul, mis on mugav ja kiire, säästab tööjõudu ja aega.www.inocofiltration.com