Kodu > Teadmised > Sisu

Õhufiltri filtreerimise efektiivsus Standardite ja õhufiltrite arvu rakendamine

Jan 23, 2018

Õhufilter, mis sõna otseses mõttes mõistetakse, on filtri tüüp, mida kasutatakse õhu filtreerimiseks, mida nimetatakse õhufiltriks. Niisiis, selline filter, milliseid teadmisi tuleks õpetada, enne kui neid saab õigesti kasutada, ja samal ajal tagada häid tulemusi? Järgnevalt käsitletakse seda probleemi, sellist filtriõpetust ja mõistmist, nii et see võib ka toote kasutamisel kaasa tuua head majanduslikku kasu jäätmete vältimiseks.

1. Mis põhjus on õhufilter, mis mõnda aega pärast lõhna lõhnab?

Õhufilter on selle kasutamise käigus õhu tolmu ja tahkete osakeste lisandite filtreerimiseks, et saavutada õhu puhastamise eesmärk. Õhus on mustus, see jääb filtermaterjali. Seega pärast filtri pikaajalist kasutamist filtri materjali mustus purustatakse ja rikutakse, mis põhjustab lõhna, nii et õhufiltris tekib lõhn. Seega peaksite eespool nimetatud probleemide vältimiseks korrapäraselt puhastama või asendama.

2. Kas farmaatsiatööstuses on õhufiltrite kasutamine kõrge keskkonnanõuetega? Mis on ka HEPA-filter?

Farmaatsiatööstuses, kui kasutatakse õhufiltrit, on suur nõudlus keskkonnanõuete järele. Seega ei saa olla lohakas ja lõdvestunud. HEPA-filter, mis on kuiva, suure efektiivsusega õhufilter, mida saab töödelda, on valmistatud lamineeritud, õhukestest boorsilikaat-mikrokiudplaatidest.

3. Õhufiltri tõhusus, mis on võrdlusstandard? Kas rangelt jõustada?

Õhu filtriefekti tõhusus, mis on võrdlus ja standardite rakendamine, on GB / T14295-93 "õhufilter" ja GB13554-92 "kõrge efektiivsusega õhufilter", need kaks. Lisaks tuleks neid kahte kriteeriumi rangelt järgida. Nad ei tohiks olla lohakas. Veelgi enam, peate olema teadlikud vajadusest korrapäraselt puhastada, nii et õhu lisandid ei kanna filtri materjali ja mõjutavad omakorda filtri kvaliteeti.

4. Õhufilter, õhufilter üldine arv?

Õhufiltri õhufiltrite arv võib olla üks või mitu, olenevalt tegelikust olukorrast ja nõudmistest. Selle ülesandeks on filtreerida kahjulikud lisandid õhku ja seejärel lükata edasi nende komponentide, nagu qigong, kolvid, kolvirõngad ja ventiilid, kulumine. Http://www.inocofiltration.com/