Kodu > Teadmised > Sisu

Õhufiltri paigaldamine ja kõrge kasuteguriga tolmu hoidmine teatud juhtudel

Feb 25, 2019

[Ülevaade] Teatud tüüpi filtreid on palju ja allpool nimetatud spetsiifilised tüübid on õhufiltrid ja sellist tüüpi filtritel saab neid uuesti klassifitseerida. Seetõttu on meie jaoks sellise filtri tundmine ja mõistmine väga vajalik, et seda saaks õigesti ja mõistlikult kasutada ning samal ajal võib see suurendada ka teie teadmisi selles valdkonnas.

 

1. Kas kipsi ehitusmaterjalide tehas peab kasutama õhufiltreid? Milline õhufiltri osa on väga oluline ja kriitiline?

Kipsist ehitusmaterjalide tehas, mis vajab õhufiltri kasutamist, sest kipsi tekitab töötlemise ajal tolmu, kui seda ei eemaldata õigeaegselt, tekitab see lendavat tolmu, mis põhjustab keskkonna saastamist ja võib põhjustada ka normaalset tööd. seadmest. Seetõttu kasutage selliseid probleeme nagu keskkonnareostus õhufiltriga. Filtri oluline ja põhiosa on filterelement ning see kuulub tarbekaupade kategooriasse.

 

2. Kas keskmise efektiivsusega õhufiltri paigaldusasend on enne ventilaatorit või puhuri järel? Kuidas paigaldada talu õhufilter?

Keskmise kasuteguriga õhufilter tuleb paigaldada asendisse pärast puhurit, mitte enne puhurit, sest see on pärast puhurit positiivne rõhk. Sel viisil saab õhu puhastusseadmesse sattuda puhast õhku, mistõttu on see sekundaarse reostuse all. Aretusettevõttes sõltub õhufiltri paigaldamine keskkonnast ja nõuetest, olenemata sellest, kas see on filtri sein või lagi. Ja nad ei ole samasugused nagu nad on paigaldatud.

 

3. Kas jäme filter on sama kui primaarne filter? Lisaks sellele, kuidas on H14 suure efektiivsusega õhufiltri tolmu hoidmise maht?

Nii jämefilter kui ka primaarne filter on tegelikult sama filter, nii et need on samad, kuid tegelikkuses on algfilter rohkem.

 

H14 suure efektiivsusega õhufilter, mis on teatud tüüpi õhufilter, on suure tõhususega õhufilter. Mis puutub selle õhufiltri tolmu hoidmisvõimsusesse, siis on see determinandi filtri suurus ja nende kahe vaheline suhe on proportsionaalne, st mida väiksem on filtri maht, seda väiksem on tolmu kogus. Näiteks 320 * 320 * 96mm ja 484 * 484 * 96mm on kaks suurust ning tolmu hoidmise maht on vastavalt 270g ja 620 g. Www.inocofiltration.com